استخر اینفنتی سنگاپور

استخر اینفنتی سنگاپور | Infinity Pool Singapore

بر بلندای ساختمان شنهای خلیج مارینا با ارتفاع 340 متر از سطح زمین استخری بسیار زیبا و غیر قابل پیش بینی وجود دارد که بدون شک برای شنا انتخاب افراد شجاع میباشد و زمانی که در آن شنا میکنید تمام شهر سنگاپور زیر پای شما خواهد بود.

نام این استخر 150 متری Infinity Pool میباشد که 1424 متر مکعب آب را داخل خود نگه میدارد و برای ساخت آن 191 تن فولاد ضد زنگ استفاده شده است و با این ابعاد رکورددار طولانی ترین استخر مرتفع جهان میباشد.

این استخر که در طبقه پنجاه و هفتم آسمان خراش شنهای خلیج مارینا قرار دارد از یک طرف رو به شهر پر زرق و برق سنگاپور است و از سمت دیگر رو به درختان نخل خلیج مارینا.

در این مجموعه رستوران هایی نیز آماده پذیرایی از شما با صبحانه، ناهار و شام و میان وعده هایی دلچسب میباشد.

 رستوران Flight bar & Longe با منویی بی نظیر از غذاها و نوشیدنی های رنگارنگ آماده پذیرایی از مهمانان خویش میباشد و با دیزاین خاص خود هنگام سرو غذا خود را شهره خاص و عام کرده است.

رستوران Sky on 57 Justin Quek با داشتن یکی از ماهرترین سرآشپزان دنیا به شما وعده شامی دلنشین بر بلندای چراغانی های شهر سنگاپور را میدهد که هرگز نمیتوانید پیشنهادش را رد کنید.

رستوران CE LA VI با ارائه منویی هیجان انگیز از غذاهای آسیایی و بین المللی و همچنین نوشیدنی ها و میان وعده های خوشمزه به یادماندنی ترین طعم های دنیا را برای شما به ارمغان خواهد می آورد.

نقشه گوگل