آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آکوا وگا آنکارا

شرح

آکواریوم آکوا وگا آنکارا

آکواریوم آکوا وگا آنکارا یکی دیگر از جاذبه های آنکارا است. این آکواریوم با با ظرفیت کلی 4.5 میلیون لیتر آب و 98 متر طول یکی از بزرگترین آکواریوم های ترکیه و یکی از جذاب ترین مکانهای تفریحی آنکارا است. این آکواریوم در مرکز خریدی به نام ناتا وگا (Nata vega) قرار گرفته است.

ماهی‌ها در آکوا وگا به صورت تلفیقی هستند به این معنا که ۲۴ آکواریوم که هر یک ماهی‌های مخصوص به خود را دارند، به صورت یکجا در کنار هم قرار داده شده‌اند و امکان بازدید از همه آن‌ها برای مراجعان وجود دارد.

فضای آکواریوم کاملا شیشه ای است بطوریکه تمام موجودات به راحتی قابل رویت می باشند و شما تصور می کنید که این موجودات آبزی در کنار شما هستند.

با مراجعه به این مکان تفریحی می‌توانید از دیدن ۱۲۰۰۰ آبزی از جمله کوسه‌ها، ماهی‌های ناپلئون،کوسه ها، لاک پشت ها، اسب های دریایی، خارتنان و گیاهان دریایی، دلقک ماهی و گیاهان دریایی لذت ببرید. تونل باریک و طویل این آکواریوم رتبه اول اروپا و رتبه دوم جهان را دارا می باشد.

یکی دیگر از نکته‌های جالب توجه درباره ماهی های آکوا وگا این است که محیط زندگی آن‌ها کاملا شبیه‌سازی شده است و بازدیدکننده‌ها می‌توانند ماهی‌هایی که در آب‌های شور یا شیرین زندگی می‌کنند را از یکدیگر تمیز دهند.

از محبوب‌ترین قسمت‌های آکوا وگا، تونل آن است که ۱۰۵ متر طول دارد و پیش از ساخت تونل آکواریومی آنتالیا، طولانی‌ترین تونل آبی ترکیه به حساب می‌آمد.

در محیط  آکواریوم آکوا وگا آنکارا تعدادی رستوران و کافه قرار دارد که در کنار ماهی ها و گیاهانی که قرار گرفته اند محیط بسیار خاص و آرامش بخشی ایجاد میکند . بی شک اکواریوم آکوا وِگا یکی از بهترین مکان ها برای یک عصر زیبا در کنار خانواده است .

موقعیت هتل