اکوا پارک بوداپست

اکوا پارک بوداپست

اکوا پارک بوداپست ، یکی از بزرگترین پارک های سرپوشیده با آب در اروپا سرگرمی های فراموش نشدنی را برای کل سال ، برای کل خانواده ،در سفر به بوداپست فراهم می کند. این مجموعه که در قسمت شمالی بوداپست در مجارستان  قرار دارد ، با 11 سرسره آب غول پیکر ، استخر موج و گشت و گذار و دوستداران استراحت با سونا و حمام های حرارتی منتظر معتادان به آدرنالین است .

در این پارک آبی (Aquaworld Water Park) یک روز کامل به همراه فرزندتان از تفریحات آبی لذت ببرید . این مرکز تفریحی کمی از مرکز شهر دور است ولی با اتوبوس های شاتل می توانید در مدت 30 دقیقه خود را به این مجموعه برسانید . 

Aquaworld Budapest یکی از بزرگترین پارک های با موضوع سرپوشیده در اروپا است. 17 استخر شامل استخر ، استخر موج و استخر گشت و گذار و 11 سرسره وجود دارد . برای کودکان خردسال ، منطقه جداگانه ای به نام دنیای بچه ها وجود دارد که دارای استخر کودکان ، اسلایدها و یک خانه بازی است. Aquaworld ، که در تمام طول سال باز است ، همیشه مورد علاقه خانواده است .

ورزشهای آبی سرگرم کننده 15  از 17 استخر در تمام طول سال باز است و یکی از استخرهای سرپوشیده به یک استخر روباز گرم متصل است که در طول سال نیز باز است . استخر موج و استخر گشت و گذار جو تعطیلات ساحلی را برانگیخته است.

استخر گشت و گذار برای مسابقات به اندازه کافی بزرگ است و می توان از آن با تابلوهای مخصوصی که برای استفاده در فضای داخلی و همچنین با تخته مخصوص شما ساخته شده استفاده کرد. اگر به دنبال ورزش هستید یک استخر 25 متر (82 فوت) و یک برج غواصی 3 متر (10 فوت) وجود دارد.

استخر ماجراجویی سرپوشیده 11 اسلاید با طول کلی تقریبا 1 کیلومتر (0.6 مایل) ارائه می دهد . بالاترین اسلاید شما را با یک هیجان هیجان از 17 متر (55 فوت) پایین می برد . علاوه بر این ، یک اسلاید گسترده برای سه نفر در کنار هم و همچنین یک سرسره پیاز و یک رودخانه کوهستانی با طول 180 متر (590 فوت) وجود دارد که در صورت احساس ماجراجو بودن ، دارای صخره های شیب دار است.

مطالب بیشتر