بازار شناور دامنوئن سادواک

بازار شناور دامنوئن سادواک

بازار شناور دامنوئن سادواک از قدیم‌ تا به امروز یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کشور تایلند بوده است. این بازار دیدنی با هزاران رنگ مختلف و زیبا تزیین می‌شود که محصولات متنوعی دارد. انوع سوغات این شهر، عروسک‌های سنتی، میوه‌های تازه، کیف‌های گلدوزی شده با دست، سوپ نودل و کلاه‌های حصیری بزرگ را در این بازار پیدا خواهید کرد.

این بازار در ۱۰۰ کیلومتری مرکز شهر بانکوک قرار گرفته. در این مکان علاوه بر خرید میوه‌های استوایی، سبزیجات تازه و انواع سوغات، می‌توانید بهترین غذاهای محلی تایلند را امتحان کنید.این منطقه برای عکاسان بسیار چشمگیر میباشد به دلیل مناظر رنگارنگ و دیدنی که در این بازار وجود دارد. بهترین زمان برای بازدید ساعات زود صبح میباشد برای اینکه از گرما و شلوغی جمعیت دور بمانید.

بیشتر گردشگران این کشور، علاقه ی زیادی دارند تا از یک بازار شناور دیدن کنند و اکثرا هم همین بازار را انتخاب می‌کنند. تجربه‌ی خرید از این بازار بهترین فرصت برای یک گشت‌و‌گذار صبحگاهی است.یکی از چیزهایی که در این بازار حتما باید امتحان کنید، غذاهای لذیذ تایلندی هستند که در قایق‌های کوچک و جلوی چشم شما با مواد تازه تهیه می‌شود. 

این بازار از نظر زمانی یک ساعت با بانکوک فاصله دارد. تورهای مختلفی وجود دارند که برای بازدید از این بازار میباشند.

 

نقشه گوگل

مطالب بیشتر