باغ وحش ببرها پاتایا ( سریراکا)

باغ وحش ببرها پاتایا ( سریراکا) | Sriracha Tiger Zoo Of Pattaya

باغ وحش ببرهای پاتایا، در سال 1997 افتتاح شده و فاصله این مجموعه ی تفریحی تا پاتایا چیزی حدود 30 دقیقه می باشد. باغ وحش به چهار بخش تقسیم شده است. بخش پرورش ببر، بخش استعدادیابی ببر، بخش کروکدیل ها و قسمت حیوانات.

یکی از جذاب ترین کارهایی که می توانید در باغ وحش انجام دهید، زمانی است که به توله ببرها، شترمرغ ها، شترها و کانگوروها غذا می دهید. همچنین می توانید با توله ببرها عکس بیندازید، نمایش های مخصوص کروکدیل ها را ببینید و یا فیل سواری کنید.

روزانه نمایش های مخصوص ببرها، فیل ها، کروکدیل ها و خوک ها در این باغ وحش برگزار می شود.

این باغ وحش جاییست که سه حیوان ببر، سگ و خوک با آرامش درکنار هم زندگی می کنند! برنامه ریزی غذایی و تربیتی باغ وحش به گونه ای بوده که می توانند در کنار هم زندگی کنند حتی خوک های ماده میتوانند در کنار بچه های خود، به بچه ببرها هم شیر بدهند.

شما می توانید یک روز کامل خود را بدون اینکه حوصله تان سر برود در این باغ وحش بگذرانید و به تماشای نمایش های مختلف و دیدنی مثل بسکتبال بازی کردن فیل ها، پریدن ببرها از میان حلقه های آتش و نمایش حیرت آور و هیجان انگیز کروکودیل ها بنشینید، همچنین رستوران های باغ وحش انواع غذاهای تایلندی، چینی، اروپایی و بین المللی را سرو می کند پس نگران غذا در باغ وحش نباشید.

این باغ وحش در 9 کیلومتری شمال پاتایا واقع شده و با داشتن 200 قلاده ببربنگال، صدهزارگونه تمساح و کروکدیل و حیواناتی دیگر مثل فیل، شتر بی کوهان، گراز، پرندگان عجیب و… به بزرگترین باغ وحش در نوع خود در دنیا تبدیل شده و امروزه یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری پاتایا محسوب می شود.

باغ وحش که ۵ سال از زمان ساخت آن می گذرد ، دارای صد قطعه زمین از جنگل و مراتع طبیعی می باشد که آن را به بزرگترین باغ وحش در جهان تبدیل نموده است.

 

نقشه گوگل

مطالب بیشتر