باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا

باغ گرمسیری نونگ نوچ پاتایا | Nong Nooch Tropical Garden Of Pattaya

باغ گرمسیری پاتایا، در حقیقت بیشتر شبیه به یک پارک تفریحی و موضوعی است که نمایش های فرهنگی-هنری روزانه، رستوران و کافه و باغ‌های زیبایی در سبک‌های متنوع دارد. اینجا یک باغ گیاه شناسی می باشد.

برای گذراندن یک روز در آرامش و خارج از هیاهوی شهری این پارک جایی بسیار مناسب است. این باغ از زیباترین باغهای موجود در کل تایلند است و می توانید از اول صبح به دیدن باغ رفته و آخر شب برگردید! چرا که زیبایی های اینجا تمامی ندارد.

باغ نونگ نوچ یک جورهایی جشنواره باغ‌ها است و گردش در آن سفر کوچکی به دور دنیاست؛ باغ های این مجموعه بسیار جالب و متنوع هستند. باغ فرانسوی قرن هفدهمی، باغ‌ انگلیسی، باغ‌هایی به سبک رنسانس و از آن‌ها جالب‌تر باغ‌های مخصوص گونه‌های گیاهی مثل باغ ارکیده، باغ‌ نخل‌های استوایی، بُنسای و حتی باغ کاکتوس‌های مکزیکی، نمایشگاه های روزانه فرهنگی و تفریجی، رستوران های متنوع با امکانات سطح بالا و محیطی دوست داشتنی، همه و همه جزء دیدنی‌های نونگ نوچ و جاذبه‌های پاتایا هستند و این مکان را به یکی از جاذبه های جالب برای گردشگران تبدیل کرده است.

همچنین باغ های درختان ژاپنی و نخل نیز از دیگر باغ های این مجموعه خارق العاده می باشند.

باغ های فرانسوی همگی به سبک باغ های ورسای ساخته و بازسازی شده اند.

مساحت این باغ بسیار زیاد است و شاید تنها با قدم زدن نتوان کل مجموعه را بازدید کرد، پس بهتر است دوچرخه کرایه کرده و سراسر باغ را با آن گردش کنید.

در این باغ، باغچه ی ارکیده با بیشتر از 670 نوع ارکیده وجود دارد. در واقع می توانید انواع گیاهانی که در شرایط آب و هوایی تایلند رشد می کنند را در اینجا مشاهده کنید.

از دیگر جاذبه های این مجموعه پل معلق یک کیلومتری آن است که شما را از قلب زیبایی های باغ عبور می دهد. اجراهای فرهنگی و باستانی تایلند هم در مجموعه باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا برگزار می شوند.

نقشه گوگل

مطالب بیشتر