تالار شهر اودنسه

تالار شهر اودنسه

تالار شهر اودنسه  ، دفاتر اداری شهرداری اودنسه را در جزیره Funen ، شهر اودنسه در دانمارک مستقر می کند . ساختمان امروز توسط یوهان دانیل هلدت و کارل لندورف به سبک تاریخ نگار طراحی شده است و با الهام از ساختمانهای ایتالیایی مانند Palazzo Pubblico که نزدیک Siena شباهت دارد .

مرکز شهر اودنس” Odense Town Hall”  ، در اطراف کلیسای جامع ، منطقه ای دلپذیر برای پیاده روی که بازارهای خارج از منزل اغلب در آن برگزار می شود . کنار میدان فلاخاون ، میدان یا مربعی که در کنار خیابان بلند معروف به وسترگاد واقع شده است . تاون هال را پیدا خواهید کرد که قدیمی ترین قسمت آن در اواخر قرن 19 با آجر قرمز ساخته شده است . و به سبک مدل ایتالیایی-گوتیایی ساخته شده است. در سال 1885 تکمیل شد ، تزیینات سنگ تراشی قرمز خرس های ماسه سنگی ، شمشیرهای پله ای و یک دوره اره دندان را انجام می دهد.

در رابطه با دویست مین سالگرد هانس کریستین اندرسن در سال 2005 ، کار جامع نوسازی در فضای داخلی ساختمان از جمله سالن های ورودی ، سالن اجتماعات ، سالن ضیافت و اتاق شورا انجام شد .

این ساختمان بین سالهای 1936 و 1955 به بعد بهبود یافته است . این سالن شامل بسیاری از آثار هنری از جمله مجسمه سازی ، بهار در فونن است. اگر در ماه های تابستان بازدید می کنید ، کنسرت های معمولی رایگان یک کار محبوب در میدان فلاخاون است و یک جشنواره گل سالانه در اینجا برگزار می شود .

این مکان برای رویدادهای مهم از جمله کنسرت ، بازارها ، نمایش های تئاتر و سخنرانی های اول ماه مه استفاده می شود. این سایت همچنین محلی برای فعالیت های روزمره است ، زیرا کافی نت ها در بخشی از میدان دارای صندلی های فضای باز هستند ، و اینجاست که بهترین نیمکت های شهر در کنار نمای تالار شهر قرار گرفته اند .

مطالب بیشتر