تالار هنر برندس اودنسه

تالار هنر برندس اودنسه

تالار هنر برندس اودنسه ، یک مجموعه ساختمان تاریخی در مرکز اودنسه دانمارک است . و از جمله موارد دیگر از آن به عنوان مرکز فرهنگی بسیار مرکزی شهر یاد می شود . زیرا در این منطقه برخی از موسسات فرهنگی برجسته شهر اودنسه نیز قرار دارد . این منطقه با ساختمانهای قدیمی برندتز کلودفابریک همسایه است و قدمت آن به اوایل قرن بیستم باز می گردد .

در غرب این شهر ، یک پیاده روی با تفریحی 10 دقیقه ای از کلیسای جامع ، سالن Brandts Klædefabrik ، یک کارخانه سابق نساجی است که هم اکنون یک مرکز هنری است . و دارای مغازه ها ، رستوران ها و کافه هایی است . تالار هنر خود نمایشگاهی است با مساحت 1600 متر مربع است .

در اتاق هایی که روزگاری جنیان نخ ریسی و سلیقه ای در آن قرار گرفته اند ، نقاشی های خیره کننده ، مجسمه سازی و طیف وسیعی از آثار از زمینه های معماری ، طراحی و صنایع دستی است . بال جدید مجموعه دارای بیش از 15000 نمایشگاه کلاسیک از آثار هنری و عکاسی توسط عکاسان مشهور جهان است . علاوه بر همه اینها ، نصب و راه اندازی ویدیو ، کنسرت و سخنرانی های عمومی به طور منظم وجود دارد .

این منطقه با یک فضای زندگی خلاقانه و با مشاغل کوچک و بسیاری از فروشگاه های کوچکتر از شیوه زندگی و تخصص ها ، کافه ها و ناهار خوری های کوچک در حال وزوز است . علاوه بر این ، این منطقه به ویژه در تابستان برای کنسرت های اودنسه روی صحنه مورد استفاده قرار می گیرد .

مطالب بیشتر