تله کابین بارسلونا

تله کابین بارسلونا

تله کابین بارسلونااسپانیا با ۱۴۵۰ متر طول، Montjuic را به Barceloneta متصل می‌کند. نقطه‌ی شروع این مسیر، بالای برج ۷۸ متری Torre San Sebastian است. یک رستوران نیز در این جا وجود دارد که از طریق بالابر قابل دسترسی است. توقف‌گاهی در میانه‌ی راه در برج Torre Jaume وجود دارد که آن هم از طریق آسانسور قابل دسترسی است. این برج با ۱۰۷ متر ارتفاع، دومین برج پشتیبانی بلند تراموا در جهان است.

در سفر به بارسلونا توصیه می کنیم از طریق تله کابین بندر بارسلونا از بندرگاه این شهر سری به تپه مونت جوئیک نیز بزنید هر چند دیدن بارسلون از خود تله کابین در طول مسیر نیز تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود. شاید اساسی ترین نکته در مورد تلکه کابین بارسلون این باشد که نباید Transbordador cable car که مابین ساحل تا تپه مونت جوئیک در تردد می باشد را با تله فریکو یا Teleferico de Montjuïc اشتباه گرفت که این دومی را به نوعی می توان تله کابین داخلی تپه دانست که در خود تپه و مابین Estaciò Funicular  و کاستل مونت جوئیک یا همان قلعه مونتک جوئیک که در آینده از این قلعه برای شما گزارش ارسال می گردد در تردد می باشد.

یا می توانید پس از بازدید از تپه مونت جوئیک و پس از بازدید از قلعه ی این شهر از بالای تپه با تله کابین به سمت بندر بارسلون رفته و تنی به آب بزنید. به هر حال این نیز یکی دیگر از دیدنی های بارسلونا می باشد که در سفر به این شهر باید تجربه کنید.

مطالب بیشتر