جزیره مرجان (کوه لارن) پاتایا

جزیره مرجان (کوه لارن) پاتایا | Coral Island Of Pattaya & Koh Larn

جزیره مرجان پاتایا، یکی از زیباترین دیدنی های این شهر به شمار می رود و با شهر ساحلی پاتایا حدود ۷ کیلومتر فاصله دارد. شما می توانید ظرف 45 دقیقه با کشتی یا 15 دقیقه با قایق سرعتی به جزیره بروید.

بعد از پیاده شدن از قایق، پاهایتان را روی شن های نرم و سفید جزیره بگذارید و به محض ورود به جزیره می توانید وسایل خود را در کمد گذاشته و کلید آن را بردارید و یکی از تخت های کنار ساحل را اجاره کنید تا پس از شنا در آن حمام آفتاب بگیرید.

جزیره سواحل شنی سفید مانند هات تاوان، هات لائم تیان، هات تانگ لانگ دارد که دارای تپه های مرجانی هستند.

از جمله جاذبه های شگفت انگیز این جزیره امکان چتربازی در آسمان جزیره، غواصی، شنا، ورزش های آبی مثل اسکی روی آب و موج سواری برای همه ی افراد است و همچنین همه در صورت داشتن مهارت می توانند به شنای زیر آبی بپردازند.

یکی از تفریحات رایج در این جزیره که در تمام سواحلش به چشم می‌خورد قایق موزی است. این قایق درواقع یک قایق بادی به شکل موز است که ظرفیت ده سرنشین را دارد. این قایق با جت اسکی یا قایق موتوری کشیده می‌شود و سواری با آن بسیار مهیج است.

همچنین این جزیره امکانات قابل قبولی را در جهت پذیرایی از گردشگران به آنها ارائه می دهد. رستوران های متنوع با سرو انواع خوراک تایلندی، دریایی و بین المللی که پیشنهاد می کنیم آن ها را امتحان کنید.

  محیط جزیره ی مرجان، بسیار آرام، سواحل آن بسیار زیبا و آب های آن دارای مرجان های بی نظیر است. گردشگران در این جزیره می توانند باقایق های کف شیشه ای، به تماشای این مرجان های چشم نواز بروند. این جزیره تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار دارد و غیر مسکونی می باشد.

اگر به عکاسی علاقه مند باشید می توانید سوژه هایی فوق العاده برای عکاسی از این جزیره را در دسترس داشته باشید.

سفر به جزیره مرجان یا کوه لارن خاطره ایست که تا مدت ها بعد برگشتتان از پاتایا هر روز یادش می‌کنید.

نقشه گوگل

مطالب بیشتر