جزیره گرانویل

جزیره گرانویل

جزیره گرانویل ونکوور یکی از پرطرفدارترین و زیباترین دیدنی‌های کانادا است، که مسافران زیادی برای دیدن این جزیره راهی شهر ونکوور کانادا می‌شوند.

جاذبه اصلی اینجا بازار عمومی گرنویل آیلند است که اغلب به عنوان یکی از بهترین بازارهای روباز در آمریکای شمالی توصیف می شود. بازار هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب باز است، برخی از خرده فروشی ها ساعت های کار متفاوتی دارند.

مناطق دیدنی 

این جزیرهِ یک جزیره هنری توریستی است که در امتداد رودخانه‌ پاول و در قسمت تاریخی شهر ونکوور قرار دارد. این جزیره همچنین میزبان بسیاری از فستیوال‌های هنری مانند فستیوال بین‌المللی جاز ونکوور، فستیوال بین‌المللی نویسندگان ونکوور و فستیوال هنرهای کناره‌ای ونکوور برگزار می‌شود و بسیاری از گردشگران و بازدیدکنندگان از اقصی نقاط دنیا برای دیدن این فستیوال‌ها به این جزیره سفر می‌کنند، تا آن همه زیبایی و هیجان را یکجا ببینند. از جذابیت‌های دیگر این جزیره می توان به کلوپ تئاتر اشاره کرد که به نوبه خود بسیار جالب توجه است. در این جزیره می‌توانید با یک وعده غذایی عالی خاطرات خوبی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

جزیره ای برای تمام فصول

اگرچه می توان در طول سال از گرنویل آیلند لذت برد اما بیشترین فعالیت این جزیره هنگامی است که هوا گرم باشد. تصور کنید یک قایق کرایه کرده و به کشف تفرجگاه های ساحلی می پردازید و یا بعضی وقتها از پارک آبی رایگان عبور می کنید.

مطالب بیشتر