حمام های آب گرم سیچینی بوداپست

حمام های آب گرم سیچینی بوداپست

حمام های آب گرم سیچینی بوداپست ، بزرگترین حمام دارویی اروپا در مجارستان قرار دارد . آب آن توسط دو چشمه حرارتی تأمین می شود که دمای آنها 74 درجه سانتیگراد (165 درجه فارنهایت) و 77 درجه سانتیگراد (171 درجه فارنهایت) است . اجزای آب حرارتی شامل سولفات ، کلسیم ، منیزیم ، بی کربنات و مقدار قابل توجهی اسید متابریک و فلوراید است .

حمام  Széchenyi Thermal Baths این حمام های حرارتی به ویژه در بین بازدید کنندگان محبوب از بوداپست بوده و از زبان انگلیسی زبانانی برخوردار هستند . 15 استخر حرارتی داخلی (دمای آب تا 40 درجه سانتیگراد) و سه استخر در فضای باز از جمله یک استخر فعالیت با گرداب وجود دارد . حمام ها در تمام طول سال باز است و تماشای مردان و زنانی که هنگام بارش برف از شطرنج روی تخته های شناور تماشا می کنند کاملاً دیدنی است.

در پایتخت مجارستان حمام های سنتی زیادی وجود دارد . حمام های آبگرم و درمانی متعددی وجود داردکه معروف ترین آنها در شهر بوداپست میباشد ، تا جایی که لقب «شهر آبگرم» را به آن داده اند. اما بدون شک مشهورترین آن ها حمام های سیچینی است.

بازدیدکنندگان می توانند در دو حمام درمانی روباز سیچینی که با ساختمان های سبک نئو-باروک و نئو-رنسانس احاطه شده اند ریلکس کنید و لذت ببرید.این حمام ها به خاطر معماری بی نظیر و منحصربفرد و حمام های روبازش شهرت پیدا کرده اند.

حمام ، واقع در پارک شهر ، به سبک نئو باروک ساخته شده است. ساخت و ساز در سال1909 با طراحی های معمار یوجین اشمیترر آغاز شد. ساخت استخر تقریبا 3.9 میلیون کورونا در استرالیا و مجارستان هزینه دارد. مساحت کل تحت پوشش 6202 متر مربع (67000 فوت مربع) بود . 

مطالب بیشتر