حمام گِل دالیان مارماریس

حمام گِل دالیان مارماریس

حمام گِل دالیان مارماریس یکی از جاذبه‌های گردشگری روستای دالیان است . حمام گل برای بیمارانی مبتلا به رماتیسم ، سیاتیک و ﻛﻠـﺴﻴﻨﻮزﻳﺲ بسیار مفید است.

قایق‌سواری ، آفتاب‌گرفتن در ساحل و حمام‌ کردن در آب ۴۰ درجه‌ی پر از گوگرد هم بسیار دلچسب است . ناگفته نماند این حمام برای کودکان هم مناسب است . این منطقه همیشه شاد و شلوغ است و زندگی در آن جریان دارد .

از طریق جنگل های کاج و نعناع در امتداد مناظر دیدنی و جذاب زنجیره ای از کوه های تاروس که از یک طرف ، و سواحل مدیترانه از طرف دیگر این منطقه را در بر گرفته است .

گردشگران میتوانند در این مسیر هیجان انگیز با کروز رودخانه در امتداد پیچ ​​و خم کانال ها که به دریاچه و مدیترانه می پیوندد  قایق سواری کنید . و بسیاری از گونه های پرندگان ، ماهی ها و دوزیستان و خرچنگ آبی و گونه نادرلاک پشت ” کارتیا ” را ببینند .

یکی از زیبا ترین و معروفترین ساحل ترکیه ، ساحل İztuzu  دردالیان است که بیش از 7.5 کیلومتر است . و ساحل Turtle Beach که میلیون ها نفر گردشگرهر ساله از این سواحل شنی و زیبایی شگفت انگیز و بی نظیر ترکیه بازدید مینمایند . علاوه بر اهمیت توریستی این ساحل وجود بسیاری از لاک پشت های Logger و Caretta را خواهید دید . که برای تخم گذاری به کناره این سواحل آمده اند .

گردشگران از منظره زیبا وطبیعی این ساحل خنک لذت برده . و میتوانید شناکنندو یا ازتفریحات ساحلی آن استفاده نمایند . ناهار نیز در رستورانهای کنار دریاچه با خدمت بوفه ارائه می گردد .

حمام گِل دالیان مارماریس قدیمی ترین و بهترین حمام های با آب گرم در کنار دریاچه که در این منطقه را مشاهده خواهید کرد . گل و سولفوریزرها با دمای مطلوب و ترکیبات شناخته شده در جهان که عوامل طبیعی درمانی هزاران ساله می باشد .

همچنین شما در آخر تور دالیان می توانید حمام گِل دالیان مارماریس که و از سالن های معدنی و حمام گل های گیاهی این منطقه که یکی از تورهای منحصر بفرد بود استفاده نمایید . و روز زیبا و خاطره انگیزی برای خود رقم زنید .

 

مطالب بیشتر