خیابان خرید واسی بوداپست

خیابان خرید واسی بوداپست

خیابان خرید واسی بوداپست ، (Váci utca ) یکی از اصلی ترین مسیرهای پیاده روی و شاید مشهورترین خیابان خرید بوداپست مرکزی در مجارستان است . این خیابان توریستی دارای بسیاری از رستوران ها و مغازه هایی است که در درجه اول به توریست عرضه می شوند . کافی است یک بار کافه ها و مغازه های آن را ببینید .

Váci utca یکی از خیابانهای اصلی خرید در بوداپست است . در میان خرده فروشان مستقر در اینجا عبارتند از: Zara، H&M، Mango، ESPRIT، Douglas AG، Swarovski، Hugo Boss، Lacoste and Nike خیابان به میدان وارسماتی باز می شود .

خیابان خرید واسی که در مرکز شهر بوداپست یکی از جذاب ترین خیابان های خرید برای پیاده روی عابران در جهان است که نه تنها طبق گفته مجارستانی ها بلکه کل اروپاست . خیابان Váci utca مشهور به Pest در بین 16 خیابان خرید عابر پیاده در یک مسابقه به هفتمین امتیاز رسید ، هدف از این کار قرار گرفتن خیابانها با مقایسه چندین عامل است .

در قرن 18 به خیابان خرید شیک شهر بوداپست تبدیل شد و حدس بزنید که در آن زمان ، طول خیابان به طول کل شهر بوده . اکنون دو قسمت جداگانه از آن وجود دارد که در ضلع شمالی و جنوبی پل الیزابت واقع شده اند. قسمت شمالی ، که مغازه های سطح بالا در آن قرار دارد ، تقریباً همیشه پر از گردشگر است ، در حالی که قسمت جنوبی هنوز جو تاریخی و مغازه های ساکت تری دارد و عمدتاً مردم محلی بوداپست را به خود جلب می کند .
در قلب بوداپست ، Váci utca ، بزرگترین فروشگاه ما بزرگترین فروشگاه اپل پریمیوم فروش اپل مرکزی در فروشگاه دو طبقه iSTYLE Váci افتتاح می شود . با وسایل حمل و نقل عمومی بسیار آسان می توانید ، و ایستگاه های مترو خط 3 و اتوبوس های 5 ، 7 ، 8E ، 108E ، 110 ، 112 ، 133E و 178 فقط با یک دقیقه پیاده روی فاصله دارند .

مطالب بیشتر