دره واچو ملک

دره واچو ملک

دره واچو ملک ، این دره بین شهرهای کرمز و ملک امتداد دارد و در اتریش قرار گرفته است . در سال 2000 این مکان به میراث جهانی یونسکو تبدیل شد . بدون شک زیباترین قسمت ازرودخانه دانوب ، این منطقه به دلیل بسیاری از شهرهای کوچک باستانی (از جمله دورنشتاین زیبا) که در زیر قلعه های قدیمی تاریخی و ویرانه های قلعه واقع شده است .
 
The Wachau Valley نامی است که به 30 کیلومتر طول دانوب ، جایی که رودخانه دره باریک و صخره ای را بین کوهپایه های جنگل Bohemian و Dunkelsteiner Wald قطع می کند . 
 
یک دره اتریشی است که دارای منظره ای زیبا از رودخانه دانوب است. این شهر یکی از برجسته ترین مناطق توریستی اتریش پائین است که در میانه شهر واقع شده است . در زمان رنسانس ، حدود 31 صومعه معروف بودند كه در اینجا فعالیت می كردند ، و از اوایل سال 1784 ، این دره از قبل محبوبیت زیادی با مسافران داشت ، كه با مناظر خیره کننده و مسافرخانه های بسیاری ، معروف به Buschenschenken ، توسط امپراطور راه اندازی شد .
 
صومعه های باستانی آن (Melk Abbey و Gwettweig Abbey) ، قلعه های باستانی و خرابه ها را دره زیبا با شهری ترکیب کرد. معماری شهرها و روستاهای آن ، و کشت انگور به عنوان یک محصول مهم کشاورزی از ویژگیهای مهم دره است . به عنوان یکی از بهترین سفرهای روزانه از وین شناخته می شود .
در دره استنباط شده است كه كرمس و ملك در اوایل دوره نوسنگی بین 4500 سال قبل از میلاد و 1800 پیش از میلاد مؤسسات مستقر بودند. تاریخ باستانی واچاو در دوره نوسنگی با جنگل زدایی توسط مردم این سرزمین برای کشت و شهرک آغاز شد.
دره Wachau خود یک میراث جهانی یونسکو است که به خاطر تاریخ معماری و کشاورزی آن شناخته شده است. هرچند که به طول مایل بزرگ نباشد ، بسیار بزرگ است اما آنچه در این فضای جمع و جور بسته شده است ، شگفت آور است.

مطالب بیشتر