دنیای دریایی اوسیس پاتایا

دنیای دریایی اوسیس پاتایا | SeaWorld Oasis Pattaya

تایلند مرکز اصلی تفریحات آبی می باشد و سالانه توریست ها و گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند تا ازین تفریحات لذت ببرند. یکی ازین تفریحات آبی به نام دنیای دریایی اوسیس در پاتایا قرار گرفته است.

دنیای دریایی اوسیس پاتایا در تامبون پک نام ، در حدود 22 کیلومتری مرکز استان چانبوری در جنوب شرقی تایلند، واقع شده است و هر روز 5 نمایش از دلفین ها در این محل برپا می شود.

بازی با دلفین های تربیت شده در این مرکز دریایی یکی از جاذبه های فوق العاده در این شهر می باشد.

شنا کردن با دلفین ها یک رویا برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است و لمس این حیوانات و بازی با آنها تجربه ای منحصر به فرد است. شما می توانید در پاتایا این رویا را به حقیقت تبدیل کنید. کودکان هم می توانند با این حیوانات دوست داشتنی شنا کنند. در این پارک، شنا با دلفین ها هیچ جای نگرانی ندارد چون این دلفین ها تربیت شده اند، پس با خیال راحت از بازی با آنها لذت ببرید.

در این مرکز دریایی می توانید هر زمان از شنا خسته شدید از نمایش زیبای دلفین ها و از بازی با دلفین ها با توپ و حلقه لذت ببرید. دلفین ها آنقدر زیبا نمایش بازی می کنند که گویی بازیگرانی ماهر هستند.

به طور معمول جلسات شنا با دلفین ها یک ساعته هستند و به شما امکان تجربه ی هیجان انگیزی از شنا کردن با دلفین ها را می دهد.

در این مرکز پرورش دلفین، رستوان ها و مراکز خرید سوغات وجود دارد که می توانید در پایان روز در رستوران ها استراحت کرده و از قسمت فروشگاه در پارک دریایی اوسیس، برای خودتان و اطرافیانتان هدیه و سوغاتی تهیه کنید.

 

 

نقشه گوگل

مطالب بیشتر