دهکده اسپیتز ملک

دهکده اسپیتز ملک

دهکده اسپیتز ملک ،در حدود 18 کیلومتری شمال ملک شهر دلربا اشپیتز در ساحل سمت چپ رودخانه دانوب در اتریش میباشد . این منطقه دارای یک مرکز شهر قدیمی و زیبا ، و مسیر خوبی برای پیاده روی در جنگل ها و تاکستان های اطراف دارد . برای رسیدن به شهر قدیمی ، پس از ترک ایستگاه به سمت چپ بپیچید تا به اسپیتز برسید . 

با عبور از شهر کوچک کرمز و ویرانه های قلعه دورنشتین ، به سمت روستای اسپیتز در رودخانه دانوب ادامه می دهیم. از اینجا شما یک سفر قایق چشمگیر در دانوب به ملک خواهید داشت.

اسپیتز” Spitz” این دهکده بازار قدیمی که از زمان سلت ها اشغال شده و برای اولین بار در سال 830 میلادی به آن اشاره شده است ، در حفظ بسیاری از خانه های زیبای رنسانس و باروک خود خوشبخت بوده است ، واقعیتی که بر جذابیت خیابان های مجلل آن می افزاید.

همچنین به تپه پوشیده شده از تاک که در بالای آن مشهور است ، معروف به Tausendeimerberg ، و کلیسای اواخر Gothic St. Maurice ، با گروه خوب کرش از رسولان از سال 1380 و یک محراب از محراب کرمسرم اشمیت در محراب بلند است را میتوان مشاهده نمود .

نکات برجسته دیگر برای کشف کاوشگرهای اطراف قلعه Hinterhaus ، و Teufelsmauer ، دیوار شیطان ، یک برج جالب از سنگ است که در رودخانه در سمت چپ رودخانه مشاهده می شود .کاوش در این دهکده زیبا با آن برج آبی معروفش لحظات زیبای رو برایتان رقم میزند .

مطالب بیشتر