دهکده ی سنت فرانسیس ایبیزا

دهکده ی سنت فرانسیس ایبیزا

دهکده ی سنت فرانسیس ایبیزا ، Sant Francesc de S´Estany دهکده ای در جنوب جزیره ایبیزا اسپانیایی است. در نزدیکی فرودگاه اصلی جزایر و صاحل نمک شور در ایبیزا قرار گرفته است .

روستای کوچک ایبیزا در کنار جاده SES Salines قرار دارد . جاده ی از مسیر مشخص PM-802 می گذرد و 4.3 مایل (6.9 کیلومتر) جنوب غربی شهر ایبیزا و 3.3 مایل (5.3 کیلومتر) از فرودگاه ایبیزا فاصله دارد.

یک کلیسای کوچک (هرچند که مورد تقدیر قرار نگرفت) وجود دارد ، کلیسای زیبای ، روشن و سفید ، قرن 18 هجری قمری ساخته شده در سال 1785 ، که هدف آن خدمت به کارمندان صنعت نمک بود . پیش بینی می شود این ساختمان مرکز تفسیر آینده پارک طبیعی SES Salinas را در خود جای دهد.

منظره زیبای استخرهای نمکی و شکل مجسمه انسان نمکی  در هنگام غروب خورشید دیدنی و تماشای میشود .

مکان بی نظیر این روستا در پارک طبیعی Ses Salines ، مکانی ایده آل برای لذت بردن از قطع کنسرت ها و فعالیت هایی است که به طور خاص برای روزی مانند این سناریو تهیه شده است.

جالب است بدانید هنگامی که پادشاهی آراگون در سال1235 ایبیزا را فتح کرد ، مسجد عرب را ویران کردند و کلیسای جامع را بنا کردند . روستاهای این جزیره نیز نام مقدسین مسیحی را به خود اختصاص داده اند ، و هر ساله ، در روز مقدس هر روستا و شهر ایبیزا ، یک جشن مردمی بزرگ برگزار می شود که در آن سنت ، فرهنگ و ورزش در آن حضور دارد .

مطالب بیشتر