راه آهن آپنزل

راه آهن آپنزل

راه آهن آپنزل ( Appenzeller Bahnen) یک شرکت راه آهن سوئیس است که دارای دفتر مرکزی در هریسو است . این شبکه از راه آهن در کانتون های Appenzell Innerrhoden ، Appenzell Ausserrhoden و St. Gallen بهره می برد.در کل 8 ایستگاه ارائه شده است که ایستگاه های مسیر کوهستان همه در صورت تقاضا است. که خدمات حمل و نقل حمل و نقل ریلی را ارائه می دهد.

شبکه ی راه آهن باریک را با اندازه گیری 1000 میلی متر و همچنین برخی از کابل های اتومبیل در Appenzeller Land در سوئیس اداره می کند .در سال 1875 مسیر Winkeln – Herisau توسط انجمن راه آهن های محلی سوئیس باز شد ، که در همان سال تا Urn Ursch تمدید شد .

راه‌آهن با قدمتی بیش از 100 سال شما را در سفری از Rheineck به Walzenhausen می برد. قطار در دو سفر ریلی با دو راه آهن کوهستانی و کشتی (فصل تابستان) و همچنین نقطه پایانی یا شروع مسیر پیاده روی شوخی مرحله ای است.

به منظور به حداقل رساندن مضرات اتصالات از دست رفته از Gais ، Bühler و Teufen در مسیر زوریخ ، اقدام به تدوین برنامه زمانبندی تاخیری برای مدت زمان از 6 صبح تا 9 صبح کرده است. برای این منظور ، کل جدول زمان بندی بین آپنزل و St. Gallen کمی پیشرفت کرده است. بین ساعت 08.30 و 09:00 ، جدول زمانبندی به وضعیت اصلی خود بازگردد ، زیرا جریانهای مسافربری در هر دو جهت همگرا می شوند و در بعد از ظهر و عصر در جهت مخالف تغییر می کنند .

مطالب بیشتر