ساحل کیتسیلانو

ساحل کیتسیلانو 

ساحل کیتسیلانو یکی از تفرجگاه‌های ونکوور است که علاوه‌بر گردشگران، مورد توجه اهالی شهر نیز قرار دارد. اهالی شهر برای گشت‌ و‌ گذار همراه با خانواده و دوستان به این ساحل سر می‌زنند و در استخرهای آب دریا شنا می‌کنند. برای گردشگران نیز منظره‌ی زیبای ساحل با پس‌ زمینه‌ای از کوهستان جذاب و خیره‌کننده است. همچنین چشم‌انداز زیبایی از مرکز شهر را از این ساحل می‌توان دید. علاوه‌بر امکانات تفریحات ساحلی، این منطقه میزبان تعداد زیادی کافه، مسیرهای پیاده‌روی و رستوران است.

ساحل کیتسیلانو که در میان مردم بومی به کیتس یا ساحل کیتس معروف می باشد، جایی است که اقامتگاه های زیادی در طول تابستان پیدا خواهید کرد. فضاهای وسیعی در ساحل برای پیک نیک، تور والیبال و استخر، از امکانات این مورد از جاذبه های ونکوور است. این استخر روباز ۱۳۷ متری، تنها استخر آب شور ونکوور است که حدودا از اردیبهشت تا شهریور باز است.

ساحل کیتسیلانو (Kitsilano Beach) با چشم‌انداز زیبایی از کوهستان، یکی از تفریح‌گاه‌های ونکوور است که علاوه بر گردشگران، مورد توجه اهالی شهر نیز قرار دارد و مکان مناسبی است تا کمی‌ از دغدغه‌های روزمره دور شده و در استخر‌های طبیعی آن شنا کنند. علاوه بر تفریحات ساحلی، رستوران ها و کافه‌های کوچک و دنجی نیز در مسیر ساحل ساخته شده‌اند و مراکز خرید پر جنب و جوش، از جاذبه‌های گردشگری این ساحل زیبا محسوب می ‌شوند.

مطالب بیشتر