سواحل پاتایا

سواحل پاتایا | Pattaya Beachs

ترکیب دریای آبی رنگ، شن و ماسه سفید رنگ و درختان نخل، سواحل پاتایا را به یکی از زیباترین ساحل ها تبدیل کرده است که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

در سواحل پاتایا، می‌توانید از قایق‌های تندرو، جت اسکی‌ها،‌ غواصی و سایر تفریحات لذت ببرید.

‌در این سواحل می‌توان به آفتاب گرفتن، قایق سواری و شنا کردن مشغول شد. این سواحل برای شنا کردن بسیار امن و مناسب می باشند.

در یکی از ساحل های پاتایا به نام بنگ سائن، می توان تعطیلات را با مردم محلی تایلند گذرانده و غذاهای اصیل تایلندی را امتحان کنید. (ساحل بنگ سائن نسبت به سایر ساحل‌های پاتایا، ساحلی ارزان قیمت به حساب می‌آید).

در بعضی از ساحل ها، آلاچیق‌های بسیار زیبایی است که می‌توانید روز خود را در آن‌ها بگذرانید.

در ساحل آرام ناکولا می توانید به قدم زدن پرداخته و از دراز کشیدن روی شن‌ها در یک محیط آرام لذت ببرید، همچنین می‌توانید به پارک‌های محلی و بازارهای شبانه منطقه نیز رفته و لوازم مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. 

اگر به دنبال مکانی لوکس هستید، ساحل ناکولا با هتل‌های لوکس و انواع رستوران‌ها با غذاهای دریایی لذیذ، می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

یکی از سواحل پاتایا، جومتین است که به راحتی شما را از شهر شلوغ دور کرده و یک تجربه آرام و دلنشین برایتان فراهم می‌کند. اگر به دنبال دور شدن از شلوغی شهر و استراحت بر روی شن‌های ساحل در یک مکان ساکت هستید، ساحل جومتین گزینه ای مناسب می باشد. با وجود استراحتگاه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها شما به راحتی می‌توانید از حضور در این ساحل لذت ببرید. ساحل جومتین با وجود تفریحاتی مثل بازی والیبال، جت اسکی و موج سواری ساحلی مناسب برای کودکان و خانواده‌ها به حساب می‌آید.

ساحل معروف در پاتایا، شکلی شبیه به هلال ماه دارد و فضای آزاد زیادی را در اختیار افراد قرار می دهد تا بتوانند آزادانه در ساحل گشت و گذار کنند و بتوانند از آفتاب و آب و هوای مطبوع بهره ببرند.

همچنین در اطراف سواحل پاتایا می‌توان فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌های فراوانی یافت که به گردشگران خدمات متنوعی ارائه می‌دهند.

 

نقشه گوگل

مطالب بیشتر