فواره های رقصان مارماریس

فواره های رقصان مارماریس

فواره های رقصان مارماریس ترکیبی از رقص آب ، نورپردازها ی زیبا با چراغ‌های رنگی به همراه موسیقی که به یک چشم انداز بزرگ در رقص فانتزی ترکیب شده ، میباشد . یک نقطه عطف برای گردشگران و مردم محلی درشب ، این مجموعه چشمه جمعیت پر جنب و جوش را به دور خود گردهم آورده است .  

شب‌هنگام آب‌نماها به رقص درمی‌‌آیند ومنظره‌ای بسیار زیبا ایجاد میکند ، و تماشاکنندگان اغلب زیر چشمه ها ایستاده اند تا اسپری آب را احساس کنند و دیدن فواره ها آنها را به تحسین وا می اندازد .

مدت زمان نمایش رقص فواره های تقریبا نیم ساعت به طول می‌انجامد . و درتاریکی شب وبه صورت رایگان اجراء میگردد مشاهده این نمایش زیبا به صورت رایگان می باشد که لحظاتی شاد و به یاد ماندنی برای مسافران ایجاد می کند.

و مردم زیادی برای تماشای این فواره های زیبا به این منطقه می‌آیند  . رقص آب این فواره ها همراه موسیقی و نورپردازی انجام می شود.

این فواره در روز نیز به طور منظم به رقص درمی‌آیند و حتی زیبایی مجسمه‌ی مرمری درون آن را به رخ می‌کشند

فواره های رقصان مارماریس در طول روز به صورت منظم و مداوم می رقصند . و یک منظره زیبا از مجسمه زیبا مرمری از یک پری دریایی که در داخل خود جای داده به نمایش میگذارد . رسم است که مردم یک سکه داخل آن می اندازند و آرزو می کنند .

مارماریس یکی از شهرهای گردشگری در کشور ترکیه است . قدمت آن به قرن 6 قبل از میلاد برمیگردد. این شهر به دلیل طبیعت زیبا و مکان های دیدنی و تفریحی که دارد در سال مورد بازدید تعدادی توریست از نقاط مختلف جهان قرار فواره های رقصان  نیز یکی از این جاذبه ها می باشد.

مطالب بیشتر