لجندا قایق سواری در بوداپست 

لجندا قایق سواری در بوداپست 

 لجندا قایق سواری در بوداپست  ،لجندا نام کروز رودخانه دانوب که می توان زیبایی های شهر بوداپست را از نمایی دیگر تماشا کرد. کشتی Legenda Cruise یکی از محبوب ترین کشتی های کروز در بوداپست  ، مجارستان است . قایق گشت و گذار با طراحی شیشه ای طراحی مدرن و بدنه ای زیبا که در سال 2004 ساخته شده است .

این کشتی برای سفرهای یکروزه با قایق برای گشت و گذار در شهر بوداپست ایده آل است ، و اغلب به عنوان محل برگزاری رویدادهای خصوصی (رویدادهای تجاری / عملکردهای شرکتی / عروسی) انتخاب می شود .

قایق سواری (Danube Legenda Sightseenig Tour) برای کودکان بسیار جذاب تر است که شهر را از درون کشتی ببینند. در حین این گشت بی نظیر شهری بر روی رودخانه دانوب می توانید با سفارش ساندویچ ها و نوشیدنی های خوشمزه، لذت این گشت و گذار را افزایش خواهد داد .

برای یک ساعت قایق سواری پانوراما شبانه شرکت نمایید . این نمای پوشیده از شیشه قادر خواهد بود که افسانه های بوداپست  را برایتان زنده نماید . به پشت دیوارهای کاخ سلطنتی ، پارلمان ، پل ها و سایر مناظر باشکوه نگاه کنید که همه در نور غرق میشوند .

با غذا خودن در قایق تفریحی لجندا لذت ببرید و بگذارید مناظر نفس گیر شب بوداپست شما را خوشحال کند . یک شام شمعدانی با بهترین غذاها ، سرگرمی های موسیقی زنده و خدمات حرفه ای – همه در پانوراما این قایق به یادماندنی میشود .

مطالب بیشتر