معبد وات یان سانگ وارارام پاتایا

معبد وات یان سانگ وارارام پاتایا | Wat Yan Sang Vararam Temple Of Pattaya

معبد وات یان وان سانگ وارارام پاتایا، در 12 کیلومتری پاتایا، در سال 1976 ساخته شد. از اینجا چشم انداز بسیار زیبایی به شهر پاتایا برایتان در دسترس خواهد بود.

 این بنا به افتخار وجود پادشاه تایلند بنا شده و سرتاسر آن مجسمه های زیبا و متن های مذهبی زیادی وجود دارد.

این معبد بسیار معروف و زیبا در اطراف کوهستان های بانگلامونگ واقع شده و از مهمترین معبدهای پاتایا می باشد که دارای ساختمانی مدرن است وتنها 3 کیلومتر با باغ نانگ نوچ فاصله داشته، نزدیک به کوه بودا می باشد. معبد وات سان یانگ در160 کیلومتری جاده سوخومیت قرار دارد.

 

توریست های بسیاری همه روزه به دیدن این معبد رویایی می آیند. درست است که معبد وات یان وان سانگ وارارام خارج شهر پاتایا بنا شده ولی زیاد از شهر دور نیست.

در این معبد، غرفه های محتلفی ساخته شده که هرکدام با معماری ملل مختلف طراحی شده اند. هفت سالن مختلف با طراحی های تایلندی باستانی، تایلندی مرکزی، سنگاپوری-چینی، چینی-تایلندی، هندی، ژاپنی و سوییسی دارد.

 در هر سالن تصویری از اژدها وجود دارد که در حال بازی با آب است و این به معنی لطف و مهربانی پادشاه تایلند است که به تک تک مردم تایلند می رسد.

 این مجموعه بسیار زیبا بوده و مناسب ریلکسیشن است و می تواند آرامش خدایان را به شما القا کند. تایلند، کشور هزار معبد می باشد اما معبد وانسانگ وارارام در پاتایا چیز دیگریست و بیشتر گردشگران را به خود جذب می کند.

در معبد وات یان وان سانگ وارارام پاتایا انواع کلاس های مدیتیشن برگزار می شود که از ساعت 6 صبح تا 6 عصر برگزار می شود.

در کنار اين معبد يک موزه چيني قراردارد که شامل آثار هنري با ارزش و آنتيک کشور چين است. در معبد وات سان یانگ، دریاچه ای بسیار زیبا قرار دارد که محل مناسبی برای آرامش گرفتن از طبیعت است. آثار باستانی چینی بسیاری در این بنا می بینید.

همچنین در اطراف این معبد، باغ های زیبا، دریاچه های بزرگ و چندین ساختمان با معماری زیبا وجود دارد که این مکان را تبدیل به محیطی زیبا و تماشایی برای مسافران می کند.

نقشه گوگل

مطالب بیشتر