معدن میشال کولی اوستراوا 

معدن میشال کولی اوستراوا 

معدن میشال کولی اوستراوا این معدن زغال سنگ تاریخی ، که در سال 1843 در شهر اوستراوا جمهوری چک تاسیس شده است . ،این معدن در سال 1993 بسته شد و در سال 1995 به عنوان یک اثر فرهنگی ملی اعلام شد. در سال 2000 برای عموم افتتاح شد. معدن دقیقاً مانند گذشته هنگامی که آخرین زغال سنگ در سال 1993 به سطح کشور آورده شده بود ، باقی مانده است.و هم اکنون برای بازدید کنندگان باز است.

بازدید کنندگان می توانند از طریق چندین مسیر مختلف ، از زیر مسیری که معدنکاران هنگام شروع تغییر کار خود گرفته اند . از جمله اتاق های منحصر به فرد در حال تغییر سیستم زنجیره ای ، انتخاب کنند . سالن موتور و خیلی موارد دیگر میباشد . بازدید کنندگان به تدریج در همان مسیری طی می کنند که در طی آن کارگران معدن صبح به کار می روند . رختکن ، اتاق اصناف ، اتاق لامپ و آسانسور.

اوستراوا قلب صنعت معدن زغال سنگ جمهوری چک بود. مانند بسیاری از شهرهای معادن در سراسر جهان ، معادن در دهه های اخیر بسته شده اند. این تکامل آسان نیست. چه اتفاقی می افتد وقتی قلب آنها دیگر وجود نداشته باشد ، وقتی شغل ها از بین می روند و در کنار آنها پول می گیرند .

بیشتر بازدیدکنندگان زیادی که در کشور انجام شده ، فراتر از پراگ برای کشف منطقه خود باشند. این شهر میزبان TBEX 2018 بود ، و به عنوان بخشی از کنفرانس سفر با بلاگر ، از اوستراوا تورهای دو معدن ذغال سنگ محلی را ارائه داد: Michal Mine & Landek Park. هر تور مین جنبه های مختلف زندگی معدنچیان را نشان می داد. و برای عموم آزاد است.

مطالب بیشتر