موزه دبلاس آرتس والنسیا

موزه دبلاس آرتس والنسیا

موزه دبلاس آرتس والنسیا مجموعه ای از هنر قرن نوزدهم و بیستم والنسیا است .بیشتر این مجموعه هنری بر روی آثار هنرمندان والنسیا از دوره قرون وسطی تا زمان های مدرن تمرکز دارد .این موزه یافته های باستان شناسی، نقاشی ها و مجسمه ها را نشان می دهد .

این موزه که پر از مجسمه ها، چشمه ها و مسیرهای پیاده روی است . آثار هنری منحصر به فردی بر دیوار آویخته شده که با موزه دیگر شهر والنسیا بسیار متفاوت میباشد . این موزه‌ مکان شگفت انگیزی برای کشف میراث هنری منطقه والنسیا میباشد . 

مجموعه اصلی با مجموعه ای از محراب های گوتیک و رنسانس آغاز می شود. برج های برجسته با ارتفاع بیش از سه متر ، زیبا هستند ، اما تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، و هر یک از صحنه های انفرادی بسیاری تشکیل شده است ، همه آنها توجه شما را جلب می کنند.

برجسته ترین آثار مجموعه ی نقاشی والنسیا شام آخر و سنت برونو توسط فرانسیسکو ریبالتا و سنت جروم، توسط جوزپه د ریبرا است . در میان با ارزش ترین آثار موزه، آلتارا  از فری بونیفاسیو در قرن چهاردهم و نقاشی های سه بخشی از شور توسط هیرونیموس بوش قرار دارند .

به بازدید کنندگان موزه این امکان فراهم میشود که تا محققان وایکینگ ها و قرون وسطایی دوبلین شوند . همچنین تابلوهایی وجود دارد که تجارت و دین را نشان می دهد .

 

مطالب بیشتر