موزه مینی ورسیوم بوداپست

موزه مینی ورسیوم بوداپست

موزه مینی ورسیوم بوداپست ، مکان های دیدنی و معروف سه کشور مجارستان(شهر بوداپست) ، آلمان و اتریش را در سایز کوچک و به صورت مینیاتوری در خود جمع کرده است .

موزه ای که میزبان یک مینیاتور باورنکردنی مجارستان است ، به ابعادی کوچک عکس های تعاملی ، عکس های اصلی مناظر را نشان می دهند ، بنابراین می توانید آنها را با نسخه مینی که گذاشته شده مقایسه کنید.

موزه ی (Miniversum)که  سازه ها در مقیاس 1:100 ساخته شده اند و به شکلی باور نکردنی جزئیات ریز و جزئی در آن ها رعایت شده است. علاوه بر مکان های تاریخی، مراکز جالبی نظیر میدان های زیبای معروف، ایستگاه های قطار و … در این مجموعه ساخته شده اند که می تواند برای کودکان بسیار سرگرم کننده باشد به طوری که می توانند در این مینی ورد ترافیک خودروها را کنترل کنند، قطارها را به حرکت دربیاورند و تا می توانند بازی کنند .

این موزه برای سرگرمی کل خانواده از جمله یک خانه بازی برای کودکان و یک کافه با میان وعده ها و نوشیدنی های موجود برای خرید طراحی شده است. این بلیط برای مدت نامحدودی معتبر است ، بنابراین می توانید تا زمانی که دوست دارید از جزئیات فوق العاده شگفت زده شوید .

محدودیت زمانی در مینی ورسیوم  هنگام ورود وجود ندارد ، بازدید کنندگان مجاز به ماندن تا زمان بسته شدن هستند. ورودی های بین 25 تا 65 سال هزینه 3600 HUF را دارند.دانش آموزان بین 14 تا 25 سال و بازنشستگان بالای 65 سال
2600 دلار میباشد .

مطالب بیشتر