موزه هوای آزاد بوداپست

موزه هوای آزاد بوداپست

موزه هوای آزاد بوداپست (Szentendrei Skanzen) یک موزه در فضای باز و یک پارک موضوعی است که در 20 کیلومتری بوداپست در مجارستان واقع شده است.

این معماری روستایی و سبک زندگی 10 شهرک مختلف مجارستانی قرن 18 را بازسازی می کند . ساختمانهای معمولی منطقه پراکنده در سراسر چشم انداز به آرامی نورد و با مسیرها در ارتباط هستند .

علاوه بر بازدید از خانه های عجیب و غریب ، کارگاه های مختلف کاری ، آسیاب ، اصطبل ، انبار ، جعل ، کارگاه بافنده و کلیسای روستا را مشاهده خواهید کرد . تورهای با راهنما نیز وجود دارد ، برنامه های سرگرم کننده و کارهایی که باید برای بچه ها انجام شود .

این موزه مردم نگاری روباز در نزدیکی بوداپست معماری مردمی مجارستان ، دکوراسیون داخلی ، شیوه های کشاورزی و سایر روش های زندگی را از اواسط قرن 18 تا اواسط قرن 20 به نمایش می گذارد .

شما اشیاء اصلی را در این موزه مشاهده خواهید کرد ، قدم به قدم در خانه های روستایی منتقل شده که با الگوبرداری قدیمی قرار می گیرید ، صنعتگران را در محل کار مشاهده می کنید . لباس سنتی را تحسین می کنید و به موسیقی اصیل مجارستانی گوش می دهید .

صنایع دستی مردمی در آخر هفته ها در این موزه هوای آزاد برگزار می شود و “تاریخ های تقویم” فرهنگ عامیانه مجارستان مانند پنطیکاست ، عید پاک و …  به روشی سنتی جشن گرفته می شود. این دنیای جالب و دلنشین فرهنگ عامیانه مجارستانی را با یک راهنمای خصوصی کشف کنید .

مطالب بیشتر