میدان فلاخاون اودنسه

میدان فلاخاون اودنسه

میدان فلاخاون اودنسه ، فلاخاون بخشی از ساختار شهری بسیار قدیمی اودنسه  در دانمارک است . و قبلاً در سال 1437 به عنوان میدان تاون هال “Town Hall “نیز ذکر شده است ، و بنابراین همیشه مرکز قدرت در اودنسه بوده است . این ملک که طی 144 سال گذشته به عنوان یک تجارت بانکی ، که اخیراً برای بانک دانسکی فعالیت داشته است ، در صحنه های خیابانی کاملاً مشهور است .

همچنین در هنگامی که کریسمس در فلاخاون “Flakhaven Square “که تمام درختان کریسمس روشن می شود یه شروع زیبا از اودنسه می شود. درباره وقایع موجود در میدان میتوان گفت یک مکان منحصر به فرد درست روبروی تالار شهر اودنسه با نمای بزرگی از وسترگاد و فلاخاون ، این ملک تاریخی در حال حاضر برای اجاره ارائه می گردد .

در میدان فلاخاون نیز دو مجسمه وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید. در مقابل کلیسای جامع یک مجسمه آهنی بلند و انتزاعی توسط هنرمند رابرت ژاکوبسن قرار گرفته است.  و در غرب شما یکی از جنجالی ترین مجسمه های اودزای اقیانوسیه را پیدا خواهید کرد. مجسمه برنزی که توسط Svend Wiig Hansen ساخته شده است ، یکی از قدیمی ترین نمایشنامه های بازی در شهر است که اغلب با کودکانی خزنده و شیطانی در معده دیده می شود .

این مکان برای رویدادهای مهم از جمله کنسرت ، بازارها ، نمایش های تئاتر و سخنرانی های اول ماه مه استفاده می شود. این سایت همچنین محلی برای فعالیت های روزمره است ، زیرا کافی نت ها در بخشی از میدان دارای صندلی های فضای باز هستند ، و اینجاست که بهترین نیمکت های شهر در کنار نمای تالار شهر قرار گرفته اند.

خیابان های اختصاصی پیاده روی در مرکز شهر اودنسه برای پیاده روها و اوقات فراغت آنها محفوظ است . زیرا این مکان ها مملو از فرصت های خرید و بیرون غذا است . اودنسه آنقدر رستوران های زیادی دارد که به سرانه ، هیچ شهر دانمارکی دیگری رستوران بیشتری مانند آن در دسترس ندارد .

مطالب بیشتر