میدان کوسوت لویی بوداپست

میدان کوسوت لویی بوداپست

میدان کوسوت لویی بوداپست  ، همچنین به عنوان (میدان Kossuth) شناخته می شود ، میدان شهری است که در محله لیپوتوروس بوداپست در مجارستان ، در کرانه دانوب واقع شده است . اکنون در ساختمان پارلمان مجارستان نقطه عطفی نیست.

ایستگاهی در خط M2 (شرق – غرب) مترو بوداپست در میدان و همچنین توقف ایستگاه تراموای شماره 2 منظره وجود دارد . بازسازی کل میدان Kossuth Lajos در بوداپست و همچنین یک گاراژ زیرزمینی و یک مرکز بازدید کننده را به پایان رساندیم .

این میدان که در سال 1927 به افتخار لوئیس کوسوت تغییر نام یافت ، پیش از این با نامهای مختلفی از جمله شهرت داشت . میدان پارلمان ، میدان تومی یا Stadt Schopper Platz به زبان آلمانی (میدان دفن زباله) است . این نام به یاد می آورد که چگونه سرزمین کم ارتفاع رودخانه ، سپس در خارج از شهر بوداپست ، پر از زباله شد تا سطح زمین بالا رود .

این میدان در سال 2012 با تصمیم پارلمان به منظور احیای نمای اصلی آن ، پیش از 1944 ، بسته شد . این میدان در سال 2014 به عنوان یک منطقه بدون ترافیک با یک پارک پایدار ، مسیرهای به روز شده برای تراموا شماره 2 ، یک پارکینگ زیرزمینی ، مجسمه ها و یک یادبود برای قربانیان قتل عام میدان Kossuth در 25 اکتبر 1956 بازگشایی شد .

مطالب بیشتر