پارک تیوولی فریدم ارهوس

پارک تیوولی فریدم ارهوس

پارک تیوولی فریدم ارهوس ، احساس واقعی آزادی را با دوچرخه سواری و فعالیت برای کودکان در هر سنی در پارک تفریحی Tivoli Friheden تجربه کنید . یک پارک تفریحی در مرکز ارهوس  در دانمارک است که در فاصله کمی از مرکز شهر در جنگل زیبای مارسیلیسبورگ واقع شده است. برای دیدن تزیینات زیبای کریسمس ، حتما در این زمستان از Tivoli Friheden بازدید کنید . 

در حالی که در ارهوس چیزی برای دیدن و انجام کارهای کمبود وجود ندارد ، بسیاری از تفریح ها در خارج از شهر در انتظار است. در صورت سفر با بچه ها به شهر آرهوس ، باید دید پارک تفریحی (آزادی Tivoli Freedom) که به عنوان محلی برای برگزاری کنسرت ها در این شهر نیز خدمت می کند. چه تفریحات سرگرم کننده ای برای خانواده ها تدارک دیده است .

همچنین قلعه روزن هلم ، یک ساختمان دوست داشتنی از قرن نوزدهم رنسانس است که بیش از 400 سال در همان خانواده متعلق به آن بوده است ، همچنین ارزش بازدید دارد . نکات برجسته شامل بسیاری از اتاق های بسیار مبله آن است که با نقاشی و ملیله تزئین شده است ، همچنین یک غرفه دریاچه و رنسانس در پارک وجود دارد.

یکی دیگر از مکان های تاریخی که ارزش دیدن آن را دارد کلیسای معروف در Thorsager ، تنها کلیسای Round Jotland است که زنده مانده است. بخش هایی از این ساختمان دو طبقه از اوایل قرن 13 قدمت دارند. که توسط یک راه پله بادی قدیمی قابل دسترسی است و زمانی به عنوان گالری برای اشراف محلی مورد استفاده قرار می گرفت.

مطالب بیشتر