پارک ملی واشنگتن

پارک ملی واشنگتن

پارک ملی واشنگتن مکانی عالی برای دور بودن از شلوغی شهر است. آبشار‌های این پارک که در محدوده‌ی ۱ مایلی قرار دارند با بیش از ۳۰ متر ارتفاع از صخره‌های خاکستری پایین می‌ریزند. چشم‌اندازهای این ناحیه کمی خشن، و رودخانه آن هم خروشان است. در این پارک می توانید انواع پرنده و آهوی وحشی را تماشا کنید.

اگر بین ماه‌های مارس و آوریل به واشنگتن سفر کنید امکان دارد به موقع به جشنواره‌ی شکوفه‌ی گیلاس برسید. حوزه‌ی بالا و پائین خیابان Basin درختان شکوفه‌ گیلاس زیادی دارد که به عنوان هدیه‌ای از سوی کشور ژاپن به ایالات متحده اهدا شده‌اند. شکوفه‌ دادن این درختان با جشن‌هایی که شامل کنسرت و آتش بازی هست همراهی می‌شود. خود این شکوفه‌ها فرصت مناسبی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا بهترین عکس‌ها را شکار کنید. نکته‌ها: بهترین زمان برای تماشای شکوفه‌های گیلاس ماه‌های مارس یا آوریل است. پیشنهاد می کنیم اگر وقت دارید و شرایط جوی هم مناسب است، یک قایق پارویی اجاره کنید و یک ساعتی را بر روی آب شناور بمانید. خصوصا اگر با همسرتان سفر می‌کنید.      

 باغ وحش ملی

بازدید از باغ وحش تفریحی فوق‌العاده است، به ویژه اگر شما فرزندی هم داشته باشید. در باغ وحش ملی می‌توانید تعداد زیادی حیوان مختلف را تماشا کنید که اغلب نمایشی ویژه را برای شما تدارک می‌بینند.  این باغ وحش بیشتر برای پانداهای چینی مشهور است.

نکته‌ها: بازدید از باغ وحش رایگان است. بهتر است قبل از ورود به اینجا مقداری غذا تهیه کنید، چرا که انتخاب‌های زیادی در خود باغ وحش وجود ندارد.

مطالب بیشتر