پارک ناجیردی دبرسن

پارک ناجیردی دبرسن

پارک ناجیردی دبرسن ، تنها پارکی که با ده دقیقه پیاده روی از مرکز شهر دبرسن ، آرامش کامل را در سایه درختان صدها ساله و همچنین گزینه های بیشماری سرگرمی کننده ای را  ارائه می دهد .

همه شهرهای بزرگ را می توان با پارک های معروف شناسایی کرد . در مورد شهر دبرسن ، به این جنگل Parker Nagyerdei ، اولین منطقه حفاظت از کشور گفته می شود . 

مطمئناً اگر اسرار جنگل ها را به تنهایی و یا بچه های در حال کشف کنید ، قطعاً از مذاکره در مورد پیاده روی های پر پیچ و خم ، طراحی شده توسط معماران منظره لذت خواهید برد .

پارک جنگلی بزرگ ، حس ماجراجویی Aquaticum ، ساحل جنگل بزرگ ، دریاچه قایقرانی ، باغ وحش و پارک تفریحی با مجسمه ماتی لاداس (Jenő Grantner 1962) وجود دارد .

در مورد تکنیک های جدید معماری به کار رفته در ساختمان جدید ، استادیوم چند کاره ناجیردی ، که به راحتی اطراف محیط برگ آن را نوازش می کند ، فکر کنید . در مجاورت نزدیک ، یک جاذبه از یک نوع از بهار تا پاییز اعلام می شود. “تئاتر غبار” دارای پرده ای به طول 10 متر از آب است که می تواند به عنوان یک فیلم سینمایی کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این ممکن است پس از تماشای نمایش تئاتر کمتر اثیری در آمفی تئاتر مجاور ، نمایش جایزه ای را ارائه دهد.

مطالب بیشتر