پارک و تفرجگاه های دریاچه لوگانو

پارک و تفرجگاه های دریاچه لوگانو

پارک و تفرجگاه های دریاچه لوگانو ، پارک های سبز وسیع با دریاچه در انتهای شمالی لوگانو در سوئیس میباشد . پیروزی های دو گانه شهر و طبیعت در لوگانو ، جایی که شما به لطف آب و هوای معتدل و آفتاب فراوان ، پارک ها و باغ های بسیاری را به خود جلب خواهید کرد که توجه کارشناسان و بازدیدکنندگان گیاهان با ذهن کنجکاوی را به خود جلب می کنند.

لوگانو که از شهر زیبایی برای بازدید دیدن می کند ، وقتی به مکان باورنکردنی می رسد ، برکت می یابد. در سواحل دریاچه لوگانو قرار دارد و مونته بره و مونته سان سالواتور به آن نگاه می کنند. در جنوب آلپ در سوئیس واقع شده است ، منطقه کوهستانی که در آن قرار دارد ، بسیار هیجان انگیز است و دیدگاه های ارائه شده بسیار حیرت انگیز است.

ساقه درختان و درخشان باغ های گل ، مرز دارند. محاصره درختان محترم و گیاهان نیمه قاره ای Parco Municipale مرکز همایش های “پالاززو دی کنگره “و “ویلا سیانی” در سال 1843 است . که مجموعه های تاریخی و هنری را در خود جای داده است.

تفرجگاه دریاچه ای طولانی از ساحل برای تمام طول لوگانو تا جنوبی ترین قایق که در پارادیسو فرود می آید ، دنبال می شود. در مکان ها ، با باغ های نیمه گرمسیری و مجسمه های مدرن که پیاده راه را پوشش می دهند ، به ابعاد پارک اختصاص می یابد. در مواجهه با آن ساختمانهای قدیمی برجسته از جمله Palazzo Riva در قرن 18 قرار دارند. از هر نقطه در تفرجگاه ، مناظر کارت پستال دریاچه وجود دارد که توسط کوههای اطراف قاب شده است.

بازدید کنندگان هرگز از دیدن آبهای تیره دریاچه خسته نمی شوند.  معماری،غذاها و روستاهای کنار دریاچه تفریحی لوگانو بسیار جالب است و در واقع ، مناظر دیدنی زیبا که الهام گرفته از الهام بخش رمان نویسانی چون آنتونیو فوگازارارو و هرمان هسه است را مشاهده خواهند کرد .

مطالب بیشتر