کلیسای جامع آرهوس

کلیسای جامع آرهوس

کلیسای جامع آرهوس ، طولانی ترین و بلندترین کلیسای کشور با طول 93 متر و ارتفاع 96 متر در آرهوس ، دانمارک است . این کلیسا می تواند حدود 1200 نفر را در خود جای دهد .کلیسای جامع از 14 اکتبر 2019 تا 25 مه 2020 به دلیل مرمت ، بسته شده است.

این کلیسا در مرکز بخش اهروس واقع در ابتدا با نام Aros قرار دارد و می توان به زمان وایکینگ ردیابی کرد. این کلیسا توسط میادین بزرگ ، مربع های سنت کلیمان ، روبروی کلیسای جامع و میدان کلیسای جامع احاطه شده است.

ساخت کلیسای جامع آرهوس از قرن دوازدهم میلادی آغاز شد و این بنای اصلی دیوایس آرهوس برای کلیسای دانمارک است که به قدیس حامی ملوانان ، سنت کلمنس اختصاص داده شده است. این کلیسای جامع در سمت بندر میدان مرکزی فروشگاه Torv در داخل شهر واقع شده است.

Aarhus Cathedral این موزه همچنین دارای سالن اجتماعات ، سالن های کنفرانس ، کافه ، فروشگاه هدیه و سقف پوشیده از چمن است که بازدید کنندگان می توانند از منظره جنگل ، اقیانوس و چشم انداز زیبا پیرامون Moesgaard Manor خانه قبلی موزه Moesgaard  لذت ببرند.
بنای تاریخی ، Moesgaard Manor ، محل اداره موزه و دفاتر دانشگاه و آرهوس و امکانات دانشجویی است. دسترسی عمومی به ساختمان ها وجود ندارد ، اما شما از این مکان استقبال می کنید که از مناظر زیبا در اطراف موزه جدید ، عمارت قدیمی لذت خواهید برد و از پیاده روی در پارک یا پیاده روی تا ساحل Moesgaard لذت می برید .

مطالب بیشتر