کوستا دل سول

کوستا دل سول

کوستا دل سول یکی از جاذبه های معروف مالاگا در اسپانیا است. گفته می شود این منطقه ساحلی 300 روز در سال آفتابی است و هر آنچه شما از یک سفر دل انگیز می خواهید برایتان فراهم کرده اند.

مالاگا یکی از شهرهای تاریخی، گردشگری، زیبا و دل انگیز اسپانیا است که با وجود وسعت کمش ( 395 کیلومتر) دنیایی از زیبایی ها را در خود جای داده است.

وجود کوهستان در این منطقه باعث شد که عاشقان اسکی هم در این منطقه بتوانند سفری دل پذیر داشته باشند. 

یکی از جاذبه های این منطقه خوردن غذاهای اسپانیایی است. چیرینگوتو‌ها (chiringuitos) یا کافه‌های ساحلی که تاپاس و نوشیدنی سرو می‌کنند، گزینه خوبی برای چشیدن غذاهای محلی اسپانیا هستند. تاپاس بشقاب کوچکی از خوراکی‌های خوش‌طعم اسپانیایی است که معمولاً با نوشیدنی در کافه سرو می‌شود.

اگر شما جزء دوستداران حیات وحش هستید می توانید از باغ وحش بیوپارک ( Bioparc Zoo) در فوانجیرالو (Fuengirola)، مرکز زندگی دریایی و مزرعه پروانه در بنالمادنا، پارک تمساح در تورمولینوس (Torremolinos) و پارک سافاری سلوو (Selwo safari park) در استپونا (Estepona) دیدن کنید.

در این شهر ساحلی آثار تاریخی زیادی همچون مسجد جامع، قلعه جبل ( Gibralfaro Castle)، آلکازبا ( Alcazaba) وسالن تئاتر رومی وجود دارد. همچنین باغ‌های تاریخی زیبا و بیش از ۲۰ موزه مختلف دارد که حتماً باید از آنها دیدن کنید.

مطالب بیشتر