گالری هنری مالمو

گالری هنری مالمو

گالری هنری مالمو ، هشت دقیقه ای از خیابان کلیسای جامع پیتر (سنت پتری کیرکا) ، موزه مدرنیسم (موزه مدرن) به عنوان یک قطعه کوچک از استکهلم در مالمو شناخته می شود.میزبان نمایشگاه های چرخشی از هنرهای معاصر ملی و بین المللی ، Malmö Konsthall (گالری هنری Malmö) در سال 1975 افتتاح شد و دارای یکی از بزرگترین سالن های نمایشگاهی اروپا است.

یک پیاده روی آسان موزه Malmö Konsthall -Malmo Art Galleryدر سال 2009 به عنوان شعبه ای از شرکت دولتی مدرن موزه (استکهلم) افتتاح شد و همچنین دوره ها و سمینارها را نیز برگزار می کند.

این ساختمان که قبلاً یک کارخانه برق با ضمیمه جدید قابل توجه نارنجی قرمز بود ، دارای آثار هنری مدرن و معاصر است. نصب ها شامل فیلم ، عکاسی ، طراحی و نقاشی است. ورود رایگان است بعد از گشت و گذار در نمایشگاه ها می توانید از قهوه یا ناهار در کافه لذت ببرید.

مصالح ساختمانی سبک و ساده هستند . بتون ، شیشه ، چوب و آلومینیوم ساخته شده است .  از 550 پنجره شیشیه ای سقف این گالری باا رتفاع متفاوت طراحی شده است و نور طبیعی زیادی را در خود جای داده است. نتیجه ، ساختاری است که تقریباً به اندازه نمایشگاههایی که فکر می کند میزبان آن است ، جالب است .

در صورت مراجعه به یکشنبه ، می توانید از یک ناهار عالی (یک مورد علاقه خاص با افراد محلی مرسوم با مد روز) در رستوران Smak که هر روز ناهار را نیز سرو می کند ، لذت ببرید. ورودیه به این موزه رایگان است.

مطالب بیشتر