موزه عمارت چائوشسکو بخارست

موزه عمارت چائوشسکو بخارست

موزه عمارت چائوشسکو بخارستCeausescu Mansion “در سال 2016 برای مشاهده پیشنهادات افتخار شدید و در روزهای تاریک و یخوردک فقط نزدیکترین مشتری خانواده و بالاترین حدفا به محل اقامت Ceausescu محدودیت است. چرا همه رازها را شکرگذاری می کنند که می توانند او را “خدای ملت” تأمین کنند که رومانی را به عصر طلایی راهنمایی کنید .

هیچ مکان بهتری برای بازدید در رومانی از عمارت چائوشسکو برای درک استانداردهای مضاعف رژیم کمونیستی یا فرقه پوچ شخصیت یکی از بی رحمانه ترین دیکتاتورهای آن وجود ندارد.
عمارت چائوشسکو در سال 2016 برای بازدید کنندگان افتتاح شد و در روزهای تاریک و یخ زده کمونیستی یکی از بهترین رازهای مخفی رژیم بود . فقط نزدیکترین اعضای خانواده و اعضای بالاترین رتبه حزب به محل اقامت Ceausescu دسترسی داشتند . چرا همه رازها را شگفت زده می کنید که آیا او “پسر اول ملت” بود که رومانی را به دوران طلایی هدایت می کرد .

برای به دست آوردن هرچه بیشتر از بازدید شما ، باید قبل از چند مورد درباره نیکولا چائوشسکو بدانید . Ceausescu جوان متولد 1918 ، در خانواده ای فقیر از دهقانان ، آرزو کرد که یک کفش فروشی باشد و بیشتر از تحصیلات ابتدایی تحصیلات خود را کامل نکرد. این ثابت نمی شود که مشکلی بزرگ برای کار در آینده وی باشد زیرا اکثر اعضای حزب کمونیست فقدان کامل تحصیلات دانشگاهی داشتند .

او هرگز نتوانست مهارت های کفش سازی خود را تمرین کند زیرا خیلی زود پس از عزیمت به بخارست ، او یک فعال کمونیست شد. حزب کمونیست رومانی قبلاً غیرقانونی بود ، از سال 1924 ، تا آن زمان که چائوشسکو به خطوط بسیار ناهمگن خود پیوست. او چند بار در زندان به سر برد ، اما نه به مدت طولانی مانند سایر اعضای برجسته حزب ، و افسانه های بسیاری در مورد زمان زندان وی وجود دارد ، از طرف همكلاسی های وی تا زندگی عاشقانه او ست .

بعداً در زندگی ، فعالیت غیرقانونی غیرقانونی خود را از طریق جعل ، عملی که ترجیح حزب را انجام داده بود ، جبران کرد . او حتی عکس ها را جعلی کرد تا مطمئن شود که اثبات گذشته انقلابی خود را دارد که در روزهای فرقه شخصیت او به یک جشن ملی تبدیل شد .

مطالب بیشتر