استخر پوروبا اوستراوا

استخر پوروبا اوستراوا

استخر پوروبا اوستراوا “koupaliste Ostrava poruba”از جاذبه های اصلی شهر اوستراوا جمهوری چک است که می توان به یک سرسره غول پیکر 100 متری ، پرش اسکی یا اسلایدها به طول 55 متری آن اشاره کرد .

با داشتن سالن های آفتاب یا به اصطلاح “Riviera کرواتی” می توانید در مناطق چمن زنی استراحت و آفتاب بگیرید. برای فعال تر بودن ، سپرهای قایقرانی یا آبزیانباری آماده شده اند. استخر شنا برای شناگران از حوضچه بزرگ توسط استخر بزرگ جدا می شود و همچنین یک استخر گرمکن با گرمایش با جاذبه های تفریحی اوستراوا وجود دارد .

ورزشکاران همچنین می توانند فوتبال ، والیبال ساحلی ، بدمینتون ، تنیس نرم ، تنیس روی میز ، اسکیتل یا استادیبال را بازی کنند. کودکان می توانند در زمین بازی یا صندوق ماسه ای تفریح کنند . رستوران ها غنی ، غرفه ها و کافه های استوایی وجود دارد .

احتمالاً در میان اکثریت شهروندان اوستراوا کسی وجود ندارد که حداقل یک بار در زندگی خود از استخرهای تابستانی در اوستراوا -پوروبا که یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است بازدید نکند .

در مساحتی در حدود 41 هزار متر مربع تقریباً همه جاذبه های مدرن که می توانید به یاد داشته باشید پیدا کنید. نه تنها خانواده های دارای فرزند بلکه نوجوانانی که دوست دارند یک فعالیت ورزشی ایده آل را پیدا کنند .حداکثر 15 هزار بازدید کننده آن هیچ یک از بازدید کنندگان حتی در گرمای گرمسیری نگران نباشند که هیچ حرکتی در استخر وجود نداشته باشد. این منطقه می تواند تا 15 هزار بازدید کننده داشته باشد.

قبل از شروع فصل تابستان ، پیشرفت دیگری در منطقه وجود داشته است ، زمانی که نیمی از کف در مکان های نزدیک به اسلای آب تعمیر شد و دو اسلاید برای کودکان اضافه شد.جذاب ترین منظره را می توان در تراس نوار استوایی توسط اسلاید آب پیدا کرد که در آن می توانید کل سطح آب را از بالا مشاهده کنید.در سراسر منطقه استخر ، رستوران ها ، غرفه ها و کافه های استوایی وجود دارند که میان وعده و صندلی های دلپذیری را ارائه می دهند.

مطالب بیشتر