پل میلوس سایکورا اوستراوا 

پل میلوس سایکورا اوستراوا 

پل میلوس سایکورا اوستراوا “Miloš Sýkora ” پل فولادی قوسی تاریخی بر فراز رودخانه اوستراویس در شهر اوستراوا  جمهوری چک بطول 92 متر و عرض 16 متر میباشد . که بنام یک کارگر جوان اوستراوای نامگذاری شده است که در سال 1945 جان خود را برای نجات این پل گذاشت . این رویداد توسط یک اثر تاریخی نمادین بزرگداشت می شود.

شما می توانید به دنبال رقابت کشتی های غیر سنتی ، یک پیاده روی به اصطلاح مرطوب ، راهرو آشپزخانه ای باشید که غذاهای خانگی را از چسبیدن خوک ها تا اعیاد وگان و همچنین کنسرت ها ، کارگاه های هنری و اجرای خیابانی نوازندگان تهیه می کند. برای بازدید کنندگان صندلی ، چتر ، کارگاه های هنری ، کارگاه های کوهنوردی ، زمین بازی برای کودکان ، قلعه های فنری ، اسب سواری ، کشتی های قایق در کنار رودخانه ، نمایشگاه ها و مسابقات و بازی ها برگزار می شود.

اوستراوا یکی از شهر سبز جمهوری چک میباشد . از این نظر ، یکی از مکان های پیشرو در کل این کشور است . اگرچه این واقعیت بسیاری را شگفت زده می کند ، اما هیچ مدرکی برای حمایت از این پایان نامه وجود ندارد. یکی از آنها پارک کومنسکی در مرکز شهر است.

این پارک احیا شده مکان مورد علاقه بسیاری از ساکنان اوستراوا است. در زمستان دوچرخه سواران ، غلتکبندها و علاقه مندان به اسکی بین کشور وجود دارند. یک مسیر دوچرخه ای که از طریق پارک می گذرد ، به سمت بسکیدان منتهی می شود.

پارک در کنار کرانه های رودخانه اوستراویس نیز مکان مورد علاقه برای پیاده روی است. در نتیجه احیای این منطقه ، بسیاری از مکان های جدید در اینجا ایجاد شده است که می توانید به شنا بروید ، این و آن را کبابی کنید یا فقط استراحت کنید. خاکریزها در دو طرف رودخانه به عنوان آموزش دیواره های کوهنوردی خدمت می کنند.

می توانید ازطریق رودخانه اوستراویسبه “قلب سبز اوستراوا” در ارتفاع 73 متری تراس برج مشاهیر تالار شهر جدید نگاه کنید .

مطالب بیشتر