سیرک نیکولین مسکو

سیرک نیکولین مسکو

سیرک نیکولین مسکو یکی دیگر از جاذبه های روسیه و مسکو است. این سیرک از جمله قدیمی ترین سیرک های روسیه به شمار می رود که در شهر پر توریست مسکو و در مرکز این شهر قرار دارد.

علت نام گذاری سیرک نیکولین مسکو کمدین معروف و پرطرفدار روسیه به نام نیکولین بوده که از هنرمندان محبوب این سیرک بوده و پس از فوتش آن را به اسم او نام گذاری کردند.

که از سال 1880 فعالیت خود را شروع کرده و مورد توجه گردشگران تور مسکو قرار گرفته است. بنای قدیمی سیرک نیکولین آجری بود و تنها 5 ردیف صندلی داشت که در طول گذر زمان این ساختمان وسعت بیشتری پیدا کرد. ساختمان جدید این سیرک در طول سال های 1987-1989 بازسازی شد.

تعداد زیادی بازیگر که با مهارت های شگفت آور فعالیت دارند که تماشاگران و گردشگران مسکو و روسیه را به وجد می آورند. هنرمندان آکروبات باز، تعدادی از حیوانات مانند میمون ها، خرس ها و شیرهای دریایی نیز در سیرک نیکولین هنرنمایی می کنند. ظرفیت سیرک نیکولین حدود 3400 نفر است. 

این مجموعه به قدری بزرگ و هیجان انگیز است که می توانید یک روز کامل از تفریحات و نمایش های مهیج و متنوع آن لذت ببرید و سرگرم شوید. نمایش های زیادی در این سیرک برگزار می شود که گردشگران تور مسکو را متحیر می کند.

وجود فروشگاه های متنوع در لابی ساختمان، بر جذابیت این سیرک افزوده و نظر گردشگران تور مسکو را به خود جلب کرده است. این سیرک یک تفریح بسیار مناسب برای خانواده ها می باشد که می توانند با تماشای نمایشی دیدنی در کنار هم لحظات خوشی را سپری کنند.

آدرس و قیمت بلیط سیرک قدیمی مسکو

این سیرک در قسمت مرکزی شهر، بلوار  tsvetnoy دردر یک ساختمان آجری شکل قدیمی قرار داشته و قیمت بلیط های آن برای توریستها و گردشگران تورهای روسیه بستگی به انتخاب صندلی داشته اما از 250 تا 3000 روبل است.

مطالب بیشتر