موزه کیت رومانیایی بخارست

موزه کیت رومانیایی بخارست

موزه کیت رومانیایی بخارستRomanian Kitsch Museum”مو زه ی در شهر بخارست رومانی قرار گرفته است . به موزه Kitsch رومانیایی مراجعه کنید و با تنظیم برنامه سفر خود با برنامه ریز سفر در بخارست ، از موزه Kitsch رومانیایی را انتخاب کنید . موزه ی Kitsch رومانی در قلب شهر بخارست واقع شده است .

موزه کیت رومانی بهترین راه برای درک فرهنگ رومانیایی است . کیت یا کیتچ به عنوان هنر ، اشیاء یا طرحی که به دلیل تزئینات بیش از حد یا احساساتی بودن تلقی می شود ، تعریف می شود ، اما گاهی اوقات با طعنه و آگاهی از آن قدردانی می شود . کیت رومانیایی واقعاً معتبر است زیرا مردم رومانی می توانند خلاق ، مسخره و سربلند باشند . به نظر می رسد این موزه با سلیقه ای ترین شیوه ، کیچ رومانیایی را تبلیغ کند . هیچ طعم خوب یا بدی وجود ندارد ، زیبایی در نظر بیننده است .

این موزه کیتچ در ماه مه سال 2017 افتتاح شد. این مغز متفکر کریستیان لیکا ، یک مسافر جهان فصلی رومانی بود که تصمیم گرفت مجموعه کیتچ او که در طی 20 سال گذشته مونتاژ شده است ، موزه ای عالی در بخارست بسازد.

کل مجموعه به هشت بخش تقسیم شده است. بخش دراکولا ، طبیعی است که به یکی از مشهورترین شخصیت های کشور ادای احترام می کند (از طریق ترانسیلوانیا ، یک منطقه تاریخی در مرکز رومانی امروزی) است . کیتچ مذهبی و کیت کمونیستی نیز وجود دارد . کیت طراحی داخلی ، کیت کولی و کیت مدرن میباشد .

سایر آثار باستانی که در این سفر کیتچ با فرهنگ و تاریخ رومانی روبرو شده اند شامل صلیب های نئونی مسیحی ، شومینه های دیجیتالی سوسو زدن ، کوسن هایی به شکل سکه های یورو ، مجسمه های دلقک نقاشی شده و مجسمه ای از دیوید است که دارای یک دلار طلای فوق العاده و کاملا چسبناک است .

مطالب بیشتر