Sa Canal ایبیزا

Sa Canal ایبیزا

Sa Canal ایبیزا در دهانه کانال Martí واقع شده است . از آنجا که در منطقه Es Pou des Lleó قرار دارد ، اغلب به اشتباه شناخته می شود ، زیرا نام این مکان متعلق به روستای کوچک مجاور است .

Es Canar ساحلی در سمت شرقی جزیره است. این ساحل برای بازارهای هیپی آن شناخته شده است، اما دیدنی های زیادی دارد. بازار هیپی مشهور بازاری که هر چهارشنبه برگزار می شود؛ بازار محلی عالی برای خرید صنایع دستی محلی و انواع سوغاتی ها است.

این کانال 650 متر طول و 50 متر عرض دارد و طولانی ترین کانال در ایبیزا است . این مکان و رنگ های آن ، خانه های زیبا با گل های زیبا ، نمای ویژه و جزئیات خاص تشکیل شده که آن را منحصر به فرد نموده است . این ساحل حدوداً 14 کیلومتر با سانتا ائولریا و 4.5 کیلومتری با سانت کارلس فاصله دارد .

با این حال ، چندین تابلو برای توصیه هایی ایمنی در قسمت های دسترسی به کانال نصب شده است ، همچنین یک سری نکاتی مانند عدم شنا در صورت وجود امواج قوی یا محافظت در برابر آفتاب وجود دارد.

این منطقه قبلاً به عنوان زمین پرورش شاهین مورد استفاده قرار می گرفت و حتی امروزه می توان آنها را در پرواز مشاهده کرد . این بندر کوچک طبیعی ، پر از خانه های ماهیگیران ، یکی از زیباترین کارت پستال های نیمه شمالی جزیره ایبیزا را تشکیل می دهد . دهکده کوچکی واقع در انتهای ساحل Ses Salines که قایق های باربری نمکی از آن سوار شده اند .

در این منطقه می توانید ریل هایی را ببینید که قطار کوچکی را برای انتقال نمک به قایق ها پشت سر گذاشته اید. امروزه قایق های باری هنوز نمک را از کانال کان وارد می کنند تا آن را به کشورهای دیگر صادر کنند.

در پایان این ساحل طولانی به بندر Sa Caleta خواهیم رسید . بندر شرمن با تعداد زیادی کلبه اسکله خشک در آن قابل مشاهده است . در اینجا همچنین شهرک فننیک سا کالتا را می یابیم که تا به امروز قرار است اولین شهرک انسانی باشد و در یک فهرست از دارایی های اعلام شده به عنوان میراث جهانی قرار دارد .

 

 

مطالب بیشتر