هتل آرت دکو نوسکی سن پترزبورگ | Art Deco Nevsky Hotel

شرح

هتل آرت دکو نوسکی سن پترزبورگ | Art Deco Nevsky Hotel

هتل آرت دکو نوسکی سن پترزبورگ هتلی لوکس و بسیار مدرن در نزدیکی مرکز شهر سن پترزبورگ است که با حدود پانزده دقیقه رانندگی از آن می‌توان به موزه فابرژه رسید. موزه روس در فاصله 4.4 کیلومتری، کلیسای منجی بر خون و باغ تابستانی در فاصله 4.6 کیلومتری، موزه هرمیتاژ 5.3 کیلومتری، کاخ زمستانی 5.4 کیلومتری، کلیسای سنت ایزاک و کلیسای سنت نیکولاس 5.5 کیلومتری و تئاتر مارینسکای در فاصله حدود شش کیلومتری از هتل واقع شده‌اند. برای رفتن به فرودگاه بین‌المللی پولکوو نیز باید مسافتی حدود پانزده کیلومتری را طی کرد. 

در تمامی اتاق‌های شیک و مدرن این هتل تلوزیون صفحه تخت، تختخواب، کمد و جالباسی، میز و صندلی، بطری آب رایگان، سیستم تهویه مطبوع و حمام با لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان و سشوار تعبیه شده است.  رستوران، پارکینگ عمومی در سایت، اتاق‌های غیرسیگاری و ضد صدا، محل نشیمن یا لابی و جعبه ایمنی از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای مهمانان در هتل می‌باشد. همچنین خدماتی نظیر کنترل ورود و خروج، خدمات خانه‌داری و ذخیره سازی چمدان و بلیط برای جاذبه‌های توریستی شهر نیز در هتل ارائه می‌شود. 

استفاده از وایفای رایگان در تمامی محوطه هتل امکان‌پذیر است. میز پذیرش این هتل 24 ساعته بوده و خدمه آن توانایی صحبت به زبان‌های انگلیسی و روسی و چینی را دارند. صبحانه هر روز در بوفه هتل سرو شده و مهمانان می‌توانند انواع غذاهای روسی را در رستوران هتل سفارش دهند. با این وجود در اطراف هتل انواع کافی‌‌شاپ‌ها و رستوران‌های شیک و مد روز دیگری برای صرف صبحانه، ناهار یا شام مهمانان نیز وجود دارد. برای کسانی که به پیاده‌روی در کنار پارک‌ها و رودخانه و حتی بازدید از اماکن تاریخی علاقه دارند، این هتل می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. 

تلفن: +۷۹۱۱۰۹۷۹۷۵۳
آدرس: ۱۱ Obukhovskoy Оborony Avenue, Nevskiy district, ۱۹۲۰۱۹ Saint Petersburg, Russia

موقعیت هتل