تور زمینی مشهد هتل کوثر

تور زمینی مشهد هتل کوثر

مشهد
رجا
۲ شب و ۳ روز
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
هتل کوثر مشهد | Mashhad Kosar Hotel
صبحانه ناهار شام 520000تومان 710000 تومان 390000تومان -

توضیحات

تور زمینی مشهد هتل کوثر

تور زمینی مشهد هتل کوثر | هتل کوثر مشهد در ضلع شمالي بازار رضا و در فاصله كمتر از ١٥٠ متر تا حرم امام رضا واقع گرديده. در ابتدا با ۸۰ اتاق ، ۱۹ نفر نیرو ، رستوران و آشپزخانه با ظرفیت ۷۰ نفر و همچنین امکانات لاندری به صورت تک ستاره فعالیت خود را آغاز کرد که در طول مدت تقریبا ۲۱ سال فعالیت خود با توجه به مدیریت کارآمد در بهبود کیفیت خدمات و امکانات به ۲ستاره ارتقاء پیدا کرد. 

هتل کوثر مشهد در ضلع شمالي بازار رضا و در فاصله كمتر از ١٥٠ متر تا حرم امام رضا  واقع گرديده. موقعيت جغرافيايى هتل كوثر مشهد به گونه اى است كه دسترسي راحت ترى به مراكز تجارى مهم شهر است. دسترسی به اماکنی نظیر بازار رضا مسجد گوهرشاد و مراکز خرید با فاصله ی حداکثر 2 کیلومتری از دیگر مزیت های موقعیت مکانی هتل کوثر محسوب می شود. لازم به ذکر است که برخی اتاق های هتل کوثر مشهد تنها نورگیر دارند و فاقد پنجره و نمای رو به بیرون هستند. 
درمیان هتل های سه ستاره ی شهر مشهد، هتل کوثر، از نظر تمیزی ، زبانزد است. هتل کوثر مشهد، با شصت و سه واحد اقامتی، آماده خدمت رسانی به زائران و مسافران میباشد.

مشهد دارای ۱۳ منطقهٔ شهرداری است و شهردار آن، توسط شورای شهر ۱۵ نفره انتخاب می‌شود. این شهر دارای یک فرودگاه بین‌المللی، یک ایستگاه راه‌آهن و سه پایانه است که ارتباط آن با شهرهای دیگر را ممکن می‌سازد.
حمل و نقل داخلی مشهد، توسط سامانهٔ تاکسی‌ رانی و اتوبوس‌رانی و قطار شهری انجام می‌شود.

(بیشتر…)

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان 46 و 48، پلاک 364

88604420
Call us
ealiya.com
Visit us
@ealiyagasht
Join us
@ealiyagasht
Follow us