تور مالزی نوروز 99

تور کوالالامپور نوروز 99

کوآلالامپور
Mahani Air
۷ شب و ۸ روز

توضیحات

تور مالزی نوروز 99

تور مالزی نوروز 99 | کوآلالامپور 7 شب و 8 روز | تور ترکیبی شرق آسیا | تور های ترکیبی ( کوآلالامپور با سنگاپور ) ، ( کوآلالامپور با پنانگ ) ، ( کوآلالامپور با لنگکاوی ) | ایلیاگشت برگزار کننده ی تور های آسیایی | بهترین خدمات سفری در جنوب شرق آسیا را با ما تجربه کنید.

 

مالزی بهترین مقصد سفر های نوروزی !

شبه جزیره مالزی به سبب داشتن سواحل بیشمار و گوناگون در بخش‌های مختلفش، یکی از بزرگترین و مهمترین مکانهای غواصی در دنیا شمرده می‌شود. محدوده ساراواک به سبب داشتن آبهای شفاف و گوناگونی ماهی‌ها از زیباترین جاذبه‌های مالزی به شمار می‌رود. طبیعت زیبا و استوایی مالزی مکانهای متعددی را برای گردشگران علاقه‌مند به طبیعت ارائه می‌کند. تامان نگارا یا جنگل ملی مالزی از قدیمی‌ترین جنگلهای جهان به شمار می‌رود. سواحل شرقی شبه جزیره مرکزی مالزی، دارای جزایر بسیار دیدنی و بکر می‌باشند که از آن جمله عبارتند از : جزیره پرهنتیان, جزیره ردانگ, جزیره تیومان. همچنین می‌توان به جزیرهٔ لنکاوی اشاره کرد که در شمال غربی این کشور واقع شده‌است و در زبان مالایی به معنی جزیرهٔ عقاب سرخ قهوه‌ای است.جزیرهٔ لنکاوی با جزیره کیش در خلیج پارس خواهر خوانده هستند.

 

کوآلالامپور شهر شگفت انگیز مالزی

گردشگری نقش بسزایی در اقتصاد این شهر دارد. هتل های زنجیره‌ای مشهور بسیاری در این شهر وجود دارد. کوآلالامپور با ۸/۹ میلیون بازدیدکننده در هر سال، ششمین شهر پربازدید جهان است. هزینه‌های نسبتا پایین، تنوع فرهنگی و فروشگاه‌های متنوع از جمله عوامل مهم در جذب گردشگر به سمت این شهر زیبا محسوب می‌شوند. در تور مالزی نوروز 99 همراه ما باشید در شهر زیبای کوآلالامپور .

 

تور مالزی نوروز 99

 

خدمات تور مالزی نوروز 99

بلیط رفت و برگشت با ایرلاین ماهان به صورت مستقیم

هتل های 3 الی 5 ستاره لوکس در مرکز شهر

ترانسفر های کامل فرودگاهی و بین شهری

لیدر مجرب از تهران و همراهی لیدر محلی

بیمه مسافرتی بین المللی

ویزای سنگاپور در مسیر ترکیبی

گشت های متنوع شهری

سیم کارت به هر اتاق

 

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان 46 و 48، پلاک 364

88604420
Call us
ealiya.com
Visit us
@ealiyagasht
Join us
@ealiyagasht
Follow us