تور استانبول ارزان

تور استانبول ارزان

استانبول
قشم ایر
۳ شب و ۴ روز

توضیحات

تور استانبول ارزان

تور استانبول ارزان قیمت | اقامت در هتل های 3 الی 5 ستاره در مرکز شهر استانبول | پرواز ایرباس قشم ایر در بهترین ساعت پروازی | ایلیاگشت با سابقه طولانی در برگزاری تورهای استانبول در تمامی فصول سال | چارتر مسیر تهران استانبول تهران | خدمات متنوع گردشگری در شهر زیبای استانبول را با ما تجربه کنید.

 

شهر زیبای استانبول 

استانبول یکی از پرطرفدارترین شهرهای توریستی برای ایرانیان است. استانبول (قسطنطنیه) بزرگ‌ترین شهر، مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند. همراه ایلیاگشت باشید و این شهر را بهتر بشناسید

 

معرفی استانبول

زمانی‌ که جمهوری ترکیه در سال ۱۹۲۳ تشکیل شد پایتخت ترکیه از استانبول به آنکارا تغییر پیدا کرد جالب است بدانید که استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی «شاخ طلایی» یا «خلیج» در این شهر واقع است. این کلان شهر به عنوان شهر فرهنگی اروپا برای سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است.

 

گردشگری

این شهر زیبا از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان محسوب می‌شود. در واقع یکی از بهترین شهرها برای گردشگری در جهان است که هر ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از بکرترین آثار تاریخی آن، به این شهر سفر می‌کنند.

 

خدمات تور استانبول ارزان

بلیط رفت و برگشت ایرباس قشم ایر 

اقامت در هتل های مرکز شهر 

بیمه مسافرتی 

گشت شهری رایگان با نهار 

لیدر مجرب 

 

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان 46 و 48، پلاک 364

88604420
Call us
ealiya.com
Visit us
@ealiyagasht
Join us
@ealiyagasht
Follow us