نمایشگاه طلا و جواهرات ایتالیا

تور بازدید از نمایشگاه طلا و جواهرات ایتالیا

زوریخ - فرانکفورت - رم
Turkish airlines
۱۱ شب و ۱۲ روز

خدمات تور

بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ترکیش
اخذ ویزای شنگن از کشور سوییس
صدور بیمه مسافرتی
اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه
بلیط ورودی به نمایشگاه
همراهی لیدر از تهران
2 گشت شهری

توضیحات

نمایشگاه طلا و جواهرات ایتالیا

تاریخ نمایشگاه : 27 شهریور الی 7 مهر ماه 1397
 

تاریخ سفر : 27 شهریور الی 7 مهر ماه 1397 

مدت تور : 11 شب و 12 روز 

پرواز : ایرلاین ترکیش 

( با امکان حضور اعضای خانواده ) 

به همراه بازدید تفریحی از کشور های سوییس ایتالیا و آلمان 

ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌ در جنوب قاره اروپا است. این کشور پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا محسوب می شود. با ایلیا گشت همراه شوید تا این کشور کهن و زیبا را بشناسیم.

معرفی کشور ایتالیا

پایتخت ایتالیا شهر رم است که به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، صدها سال مرکز مهم سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.
جالب است بدانید در درون خاک ایتالیا دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو  وجود دارند و جالبتر اینکه یک تکه از خاک ایتالیا نیز که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود بیرون از خاک اصلی و در کشور سوئیس قرار گرفته است.
نکته جالب دیگر اینست که نقشه این کشور شبیه چکمه است!

جغرافیا

مساحت این کشور تقریبا یک پنجم مساحت کشور عزیزمان ایران است. این کشور با کشورهای اتریش، فرانسه، اسلوونی و سوئیس مرز مشترک دارد.کوههای آلپ مرزی طبیعی میان ایتالیا و کشور های همسایه غربی و شمالی ایجاد کرده است.
بیشتر مناطق این کشور از نظر زمین شناختی ناپایدار و در معرض زلزله قرار دارد. چهار آتش فشان فعال از جمله اتنا در سیسیل و وزوو نزدیک ناپل در این کشور وجود دارند.

دین

در ایتالیا، دین 87 درصد مردم مسیحی کاتولیک است. پروتستان ‌ها، یهودی ‌ها و مسلمانان (که اکثراً مهاجر هستند) باقی جمعیت را تشکیل می‌دهند. 

اقتصاد

ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو هشت کشور صنعتی جهان موسوم به گروه جی 8 محسوب می شود. مهم ‌ترین صنایع آن، صنایع فلز کاری، ماشین‌ آلات، هواپیما سازی، کشتی‌ سازی، وسایل نقلیه، مواد شیمیایی،  مواد غذایی، منسوجات و البسه،  پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و جنگ ‌افزار است. گندم، جو، ماهی، گاو، خوک، سیب‌ زمینی، چغندر قند، ذرت، برنج، سیب و انگور مهم ترین محصولات کشاورزی و دام‌پروری این کشور هستند.

آب و هوا

ایتالیا آب و هوای مدیترانه ‌ای دارد. در جنوب آب و هوا خشک و در شمال به دلیل و جود رشته‌ کوه آلپ سرد، و در کل کشوری تقریباً گرم است.

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان 46 و 48، پلاک 364

88604420
Call us
ealiya.com
Visit us
@ealiyagasht
Join us
@ealiyagasht
Follow us