تور ترکیبی فرانسه هلند

تور ترکیبی ( پاریس | آمستردام ) آبان 97

پاریس - آمستردام
TURKISH AIRLINES
۵ شب و ۶ روز

خدمات تور

بلیط رفت و برگشت با ایرلاین ترکیش
5 شب اقامت در هتل های 4 ستاره مرکز شهر
ویزای شنگن از فرانسه
بیمه مسافرتی بین المللی
ترانسفر های بین شهری و فرودگاهی

1200 یورو + نرخ پرواز ترکیش

توضیحات

تور ترکیبی فرانسه هلند

تور ترکیبی فرانسه هلند . پاریس پایتخت کشور فرانسه، شهر پاریس که یکی از شهرهای پیشرفته جهان در زمینه‌ اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، مد و علم است.
رودخانه سن این شهر را به دو نیم تقسیم کرده است. ایلیا گشت همراه شماست تا این شهر زیبا را بهتر به شما بشناساند.

این شهر یکی از مهم ترین مقاصد گردشگران جهان است. حدود ۴۵ میلیون نفر توریست سالانه  از این شهر دیدنی بازدید می‌کنند. در این شهر بسیاری از آثار دیدنی، موسسات و پارک‌های مشهور دنیا قرار گرفته اند. پاریس سرسبزترین پایتخت اروپا است.
به این شهر، «شهر نور» نیز گفته می‌شود زیرا  این شهر در زمینه علم و تحصیلات در دنیا مرکزیت دارد و همچنین در شب‌ها  بسیار پر نور است.

آمستردام، شهری واقع در غرب هلند و در استان هلند شمالی است که از نظر جمعیت بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود. همچنین به لحاظ اسمی پایتخت هلند نیز به‌شمار می‌رود. این شهر سالانه میزبان 20 میلیون گردشگر از اقصی نقاط جهان است. آمستردام به پایتخت لاله‌های نارنجی شهرت دارد. نام آن نیز از رودخانه‌ای که در شهر جریان دارد و سد روی آن گرفته شده است. رودخانه امستل (Amstel) و سد که به زبان لاتین (Dam) گفته می‌شود. باایلیا گشت همراه شوید تا شهر لاله‌های نارنجی را بیشتر بشناسیم.

گردشگری

این بندر را شهر دوچرخه‌ها نیز می‌توان نامید، چراکه اکثر مردم شهر عمدتا با دوچرخه تردد می‌کنند بطوریکه بیش از 650 هزار دوچرخه در آن وجود دارد که 200 هزارتای آن فقط در آب افتاده‌اند. همچنین بخش مرکزی آن که از قرون وسطی به‌جا مانده بافت قدیمی و فشرده و زیبای خود را حفظ نموده و به یک موزه روباز تبدیل شده است. به همین خاطر یکی از تفریحات جالب گردشگران قایق سواری در کانال‌های آن و عبور از مقابل ساختمان‌های قدیمی و زیبای این شهر می‌باشد.

 

 

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بین خیابان 46 و 48، پلاک 364

88604420
Call us
ealiya.com
Visit us
@ealiyagasht
Join us
@ealiyagasht
Follow us