تور سریلانکا (کلمبو - بنتوتا) (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 006
  • قیمت: 8/396/000تومان
  • مدت: 7 شب و 8 روز
  • تاریخ برگزاری: 1398-09-13

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی سلام ایر-ترانسفر فرودگاهی -ترانسفر بین شهری -بیمه مسافرتی -راهنمای فارسی زبان -گشت های شهری

تور سریلانکا (کلمبو – بنتوتا)

سریلانکا یا جمهوری سریلانکا، کشوری جزیره ای است که در جنوب آسیا، اقیانوس هند و جنوب کشور هند واقع شده است. اسم این کشور پیش از سال ۱۹۷۲ سیلان می‌گفتند. این کشور از قرن 19 تحت سلطه بریتانیا بوده است.

 

جاذبه های سریلانکا

یکی از جاذبه های این کشور وسایل نقلیه خاصی به نام توک توک است. شما با این سه چرخه های زیبا می توانید کل شهر کلمبو را بچرخید.

سفرهای ریلی از پرطرفدارترین مسیرهای گردشگری هستند و معروف ترین مسیرهای ریلی کلمبو تا «کندی» (Candy) است این مسیر از لا به لای کوه ها و مزارع چای می گذرد و در آسیا منحصر بفرد است.

اگر هم اهل دیدن دریا و کوهستان هستید می توانید به گال یا کلمبو بروید علاوه بر این بهترین و زیباترین مسیرهای جاده‌‍‌ای تور سریلانکا عبارتند از:

کلمبو-کندی-«توارا الیا» (Nuwara Eliya)-«ال» (Elle)- «بادولا» (Badulla)

کلمبو- گال- «ماتارا» (Matara)

کلمبو- «باتیکالوا» (Batticaloa)

 

درباره کلمبو

کلمبو یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین شهرهای سریلانکا است که به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر و مرکز تجاری این کشور نیز شناخته می‌شود.

این شهر ساحلی زیبا که شاید زرق و برق سایر شهرهای ساحلی دنیا را نداشته باشد اما با جای دادن ساختمان‌های قدیمی اروپایی در دل خود که از دوران استعمار آن به یادگار مانده و با فرهنگ چند ملیتی‌اش، با آمیختگی اعجاب‌آور فرهنگ‌های شرقی و غربی در خود و با بازارهای محلی و محله‌های قدیمی و بومی‌اش، به یکی از شهرهای توریستی بسیار شلوغ سریلانکا تبدیل شده است.

 

سواحل زیبا

تمام جزیره‌ی سریلانکا به گونه‌ای است که می‌توانید اوقات بی‌نظیری را در آن سپری کنید. شگفت‌انگیزترین و لوکس‌ترین سواحل سریلانکا آماده‌اند تا تعطیلاتی فوق‌العاده آرام و لذت‌بخش را برای شما ایجاد کرده و به شما کمک کنند چالش‌های روزانه‌ای را که با آن‌ها مواجه هستید، از یاد ببرید.